Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan szerezhetnék instagramr...

Hogyan szerezhetnék instagramra sok követőt?

Figyelt kérdés
Az utóbbi hónapokban regisztráltam rá, és azóta csak 175 követőm van, azt is úgy hogy bekövettem 300 embert. Észrevettem, hogy az osztálytársaimnak 500-400 követője van. A posztjaim nem unalmasak, nincs magamutogatás, tájképet is posztolok meg állatokat, de még is alig követnek. Az osztálytársaim hiába nem tesznek pucsítós vagy meztelen képet, sokan követik őket és likeolják a képüket. Hogyan szerezhetnék én is olyan sokat mint ők? Szerintük ciki, ha alig vannak követőim. Szeretnék többet, hogy ne szekáljanak érte. Légyszi ne szóljatok be, hogy követőkre meg likera vágyom, és ne offoljatok! Köszi ^_^

2018. máj. 20. 09:50
 1/7 anonim ***** válasza:
47%

Csinálj egy média hacket, ments meg egy kölyökkutyát az út szélén és add elő a nagy állatvédőt, sírt, éhezett, de te megmentetted. Tuti becopja egy csomó ember és feliratkozik rád.


Hogy honnan szerzel kölcsön kölyökkutyát, az már más kérdés.


(Csak viccből írtam.)

2018. máj. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
XDDD
2018. máj. 20. 09:56
 3/7 anonim ***** válasza:
39%
Legyél szép és gazdag. Rakd ki a feneked meg a melled (ha lány vagy) meg tegyél fel képeket mindenféle érdekes dologról hogy a Seychelle Szigetek nyaralsz és búvárkodsz, meg Disney land-be vagy, meg pózolj a sok tízmilliós kocsiddal meg több százezres designer ruhákkal. Kb ennyi a titok.
2018. máj. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2018. máj. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kommentelj másokhoz, likolj más emberek oldalán sokat. Ha privát a fiókod, nem várj csodát.
2018. máj. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
na linkeld be magad had kövesselekbe
2018. máj. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

4-es remélem te csináltad a videót, és azt reklámozod.


nem tudom, mi a gázabb. a címben az, hogy "magyarúl" vagy az angolkiejtés...izgalmas videó, bár a srác tudatában sincs, hogy mit csinál...megnézett egy másik tutorial videót, és újravette...aztán meg megy a hiszti, amikor ellopják a profilodat, miközben te önként megadtad a jelszavaddal meg mindennel együtt egy full ismeretlen oldalon.


na pont ez a veszélyes, amikor ilyen 13 éves taknyok akarnak másokat tanítani, de ők maguk sem tudják, hogy hogyan lehet ezekkel a dolgokkal visszaélni...pont az ilyenekből élnek meg a hackerek, akik nem is hackerek, hiszen csak tök egyszerűen kicsalják a jelszavakat...:D


hajrá, csak így tovább XD

2018. máj. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!