Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hova tudok hajléktalanoknak...

Hova tudok hajléktalanoknak ételt vinni?

Figyelt kérdés
Rendszeresen sokat főzök, mindig marad valamennyi. Szívesen adnám oda rászorulóknak, de nem kézből kézbe, mert sajnos abból volt már problémám,de valami biztos hely ahova leteszem és tudom hogy, aki éhes meg fogja találni, az jó lenne. 2 évesre lenne elég maximum, nem osztogatni szeretném mindenkinek, mert annyi nincs. Kidobni sem szeretném.

2019. jan. 20. 09:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Én mikor pesten laktam, a maradékot (nem az összepocskolt, tányérból maradt ételt, hanem amikor túl sokat főztem, nem kívántuk annyira, többet vettem a kelleténél ételt.) mindig kis elviteled dobozokba kiadagoltam, megmelegítettem, alufóliába tekertem, és ráírtam, hogy micsoda. Szatyorban kitettem a ház előtti padra, letettem a földre, ahol volt hely. A szatyorra is ráírtam, hogy meleg étel. Mire felértem a 3. emeletre, szinte soha nem volt már ott a szatyor, valaki elvitte.
2019. jan. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen azt kifelejtettem, hogy Budapest. Valami hasonlót szeretnék én is csak olyan helyen lakok, ahol ez kevésbé kivitelezhető. Szerintem a Blaha lesz a hely,ott vannak padok. Ugyanígy értettem a maradékot, nem a tányérból lerágottra :D
2019. jan. 20. 09:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Én mindig valami kuka tetejére raktam/rakom a maradék kajákat, becsomagolva, aluljáróban, vagy a közelében. Eddig valahányszor visszanéztem 5 perc, 10 perccel később, már nem volt ott.
2019. jan. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!