Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 18-20 közöttiek, szerintetek...

18-20 közöttiek, szerintetek kirekesztett (nehezen illeszkedik be a közösségbe) az, akinek a korosztályunkban nincs Instagram fiókja?

Figyelt kérdés

2019. febr. 22. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. Aki ezért kiközösít, azzal ne is foglalkozz.
2019. febr. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok a szenvedő fél, hanem egy osztálytársam aki eléggé ki van közösítve, mert semmi közösségi életet nem él, se online se a valóságban, és arra vagyok kíváncsi, hogy ennek mi az oka.
2019. febr. 22. 19:31
 3/6 anonim ***** válasza:

nincs instám, nem is volt, sose éreztem ennek hátrányát. meg nincs snapchatem, meg whatsappom se, így jártunk.

mondjuk cserébe facem van, tehát ha valaki el akar érni, az megtalál. ha már facen sincs valaki fenn, az gázabb szerintem, az ilyeneket, ha nem is "kiközösítem", de nem fogok szenvedni vele, hogy utolérjem galambpostával, ha semmilyen normális elérhetősége nincs.

2019. febr. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyetértek. Valami életjelet azért "illik" adni az embernek magáról.
2019. febr. 22. 21:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is csak Facebookom van, de nekem az bőven elég. Szerintem azért manapság elvárható, hogy az ember legalább egy közösségi oldalon fent legyen a könnyebb kapcsolattartás érdekében. Nem kell egész nap azt lesni, de ha valaki üzenni akar az illetőnek, akkor ne kelljen állandóan telefonálnia.
2019. febr. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtöbb ember passzív instagrammon, magyarul csak bekövet érdekesebb oldalakat és ugyan úgy pörgeti mint a facebookot. Nem hinném, hogy ennek hiánya bármilyen hátrányt jelentene a szociális életében bárkinek. A facebook hiánya már annál inkább.
2019. febr. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!