Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Undorító műanyag ízű és...

Undorító műanyag ízű és szagú, ihatatlan Lidl Multivitamin. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Kortyoltam belőle egy nagyot, a következő korty már a mosogatóba ment. Valószínű belekeveredett valami gyártásnál. Máskor is szoktam venni, nem ilyen szokott lenni az íze. Mit tegyek?
2020. ápr. 28. 11:47
 1/8 A kérdező kommentje:
Ha visszaviszem bevizsgálják és visszahívhatják azt a gyártási sorozatot
2020. ápr. 28. 11:48
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Nem ettél előtte semmit ami mégváltoztazná u ízlelést, pl fogmosás? Érződik is rajt? Vegyél mégegyet és hasonlítsd össze. Vagy lehetett sérült is a doboza és romlott volt. Bevizsgálni nem hiszem
2020. ápr. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kettőt vettünk, a másik üveggel nem volt baj. Ugyanazon a napon készült, fél óra eltéréssel. Az üvegbe beleszagolva is érezni az ízt. Egyszerűen kibírhatatlan.
2020. ápr. 28. 12:13
 4/8 anonim ***** válasza:
22%
nem kell ilyen mű cuccokat zabálni. abból a pénzből vehettél volna zöldséget és gyümölcsöt.
2020. ápr. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Vidd vissza, a blokkal együtt és tegyél panaszt. Jó, ha tudnal róla a boltban és a gyárban is. Lehet, hogy valami elromlott a gyártósoron és belekeveredett valami nem odavaló.


Mások is járhatnak úgy, mint te, és nem kellemes, ha az embernek ilyen miatt kialakul egy mérgezési fóbiája vagy paranoid lesz tőle.

2020. ápr. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

pár hete jártam így egy másik márka üdítőjével

írtam nekik LOT számmal, egy panaszt

kaptam tőlük egy ajándékcsomagot

2020. ápr. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, őrizd meg, bekérhetik. Az ügyfélszolgálatot hívd először.
2020. ápr. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
28%

Mindig akkor akciós egy termék, amikor ócska a minősége.

Ez a lidl-ben feltűnt már nekem...

2020. ápr. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!