Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Coca Cola vanillából miért...

Coca Cola vanillából miért csak zerot lehet kapni?

Figyelt kérdés
Már rég nem találok simát csak zero verziót.

2020. jún. 8. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A gépi sprite jóideje, újabban meg a fanta is csak zero... Írtam az étteremnek, hogy lehetne mindkét verzió, de azt mondták, hogy ezt hozza a beszállító, a klasszikus megszűnt. Sajnálom, mert pont a fantánál a zéró egyáltalán nem olyan ízű mint a klasszikus. Szerencsére bolti verzióban még kapható, sőt inkább az kapható. Remélem így is marad, ha nem átszokok a Pepsire, azok a rendes üdítőket adják bolti és gépi verzióban is.
2020. jún. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A cukros verzió finomabb. De ugye az meg egészségesebb.Régen, gyerekként ittuk a jó erős szódát, és hozzá olyan tömény, sűrű szörpöt, mint a méz. Még sem haltunk meg. Persze, akkor nem is volt ennyi betegség.
2020. jún. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű. A cukor mentes termékekre egyre növekszik az igény. Gyártani is olcsóbb. Ennek egyik oka itthon a"chips adó"
2020. jún. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Müllerben szokott lenni osztrák/német import cukros. A magyar forgalmazó csak a zerót árulja, úgy tudom (leginkább a "cukor/chips adó" miatt).

Egyébként ha már #1 szóbahozta a Sprite-ot: én azt nem értem, hogy mi értelme van egy "csökkentett" energiatartalmút (ez az új normális, 2g cukor/100ml) és egy zerót is gyártani belőle? Mondjuk, ízre szerintem jobb a csökkentett (nekem)...

2020. jún. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!