Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Van olyan hely Budapesten...

Van olyan hely Budapesten ahol csapolnak kofolát? Egyáltalán lehet kapni valahol akár palackozva?

Figyelt kérdés

2021. jún. 20. 19:07
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Kofola,Cseheknél ittam mikor ott dolgoztam. Az magyarán a kávéfőzés után megmaradt kávépörkölés során keletkezett fölösleges koffeint adják el szénsaval dúsítva . csak igyad .
2021. jún. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Rendelni lehet
2021. jún. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
A Jaromírokban van, bár azt hiszem nem mindegyikben. Nézd meg az itallapot vagy telefonálj oda.
2021. jún. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26%

kofola miből készül?Mert kaptam egy üzit hogy valótlan állítók ?

Az ital a XX. század 60-as éveiben a cseh-szlovák Galena gyógyszerészeti üzemben keletkezett egy kutatás folyamán, amely a kávépörkölés során keletkezett fölösleges koffein felhasználására irányult.

LINK. [link]

2021. jún. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Valótlant én sem állítottam az üzenetben, továbbra sem értem hogy miért zavar az ha én szeretem a kofolát. Legyél kedves és mást piszkálj köszi...


A 3.nak köszönöm a választ

2021. jún. 20. 22:14
 6/8 anonim ***** válasza:
35%
Milyen,piszkálás le van írva miből van ! Ebben mi a piszkálás ?
2021. jún. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem kofola, hanem Cockta. Hasonló ital, csak a volt Jugoszlávia utódállamaiban népszerű.


Ismeri valaki?

Az a helyzet, hogy Horvátországból hoztam magamnak, saját fogyasztásra, de mint kiderült, túl sokat hoztam. Akit érdekel, szívesen eladnám, nincs rajta semmi haszon, csak ne maradjon a nyakamon, mert ennyit nem bírok meginni.

2021. okt. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 joshy8084 ***** válasza:
100%
Csapolt Kofolát lehet kapni Dunakeszin a Koliba Chopok étteremben. Illetve Kőbányán A Guttmannhoz nevű egységben is ittam csapoltat.
2023. jún. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!