Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Ajándékba instant kávé?

Ajándékba instant kávé?

Figyelt kérdés

Egy kedves ismerősömnek szeretnék kávét venni, mert tudom, hogy szeret kávézni. Viszont sajnos nem tudom, hogy milyet iszik, milyen kávéfőzője van, van-e egyáltalán, vagy van-e igénye minőségre, vagy inkább a kényelem a fontos neki. Nem tudom, ezért gondoltam, hogy minőségi instant kávét vennék, pl. Davidoff-ot.

Szerintetek illendő instant kávét ajándékba adni, vagy az "instant" a kávék között gagyinak számít?



2022. febr. 12. 07:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem is az illendőség kérdése a gond, hanem az, hogy fogalmad sincs, mit kedvel.

Engem mondjuk a Davidoffal ki lehetne űzni a világból. Kicsit sem örülnék, ha olyat kapnék.

Vagy igyekezz megtudni, milyen kávét szokott inni, vagy keress már ajándékot.

2022. febr. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Inkább valami kávézással kapcsolatos tárgyi ajándékban gondolkodj. Sőt, a kávéimádok szinte egy külön szubkultúra, rengeteg vicces vagy dekoratív ajándéktárgyat találhatsz, ami túlmutat a bögrén alátéten.
2022. febr. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1: Teljesen igazad van, de sajnos ennél többet nem tudok.

Nem lehet olyan kávét venni, amivel nem lehet nagyon mellélőni?

2022. febr. 12. 08:35
 4/6 anonim ***** válasza:
91%

Nem, mivel mindenkinek más ízlik.

Ha nem tudod, hogy milyet szeret, akkor NE kávét vegyél neki.

Vegyél valami kávés csokit inkább.

2022. febr. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%

Én nagyon szeretem a kávét, sokat kávézok is, de az instant kávét nem iszom meg...

Tényleg inkább valami kávézáshoz való kiegészítőt vegyél neki, vagy próbáld meg kipuhatolni, milyen fajta kávét szeret!

2022. febr. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
100%
Csinálj neki egy csomagot szerintem, amiben lehet kávés édesség, tejszínhab, karamellás cukor kávéhoz, tejpor, valamilyen öntet a tejszínhabra, megmondhatod, hogy nem akartál mellélőni, így inkább lényegében kiegészítők mellett döntöttél. Vagy valami kávés likőr esetleg, ha szereti. Egy jópofa tárgy, ami kávéhoz kapcsolódik, hőre változó bögrék is vannak, stb. :)
2022. febr. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!