Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Ilyen durván nem bírnám ezt a...

Ilyen durván nem bírnám ezt a sz*rt?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel megittam 1 doboz Hell Energy Coffee-t (Slim latte).

40 mg/100 ml koffein van benne. Ez azt jelenti, hogy a Hell Strongnál is erősebb.

Majd pár óra múlva éreztem egy kis mellkasi szorítást, kisebb szívfájdalmat.

Elvileg nem vagyok koffeinérzékeny és a szívem is egészségesnek mondható.

Félévente egy dobozzal, ha egyáltalán, megiszok ilyenekből, de nem vagyok tőlük túl jól - eddig összesen max. 5-öt ihattam 12 év leforgása alatt.

30 éves férfi vagyok.

Szerintem ha valaki néha iszik, az is káros, mert akkor nem szokik hozzá a szervezet, ha meg állandóan, akkor meg fújhatja.

Magyarul egyáltalán nem kéne senkinek fogyasztania.

Elhatároztam, hogy egy életem, egy halálom, én márpedig az Istennek nem iszok többet ezekből egy kortyot sem...

Gondolom, jól döntöttem...

De jó nagy biznisz lehet a gyártóknak...



2022. ápr. 7. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedre a válasz az, hogy tényleg nem bírod.

Nekik pedig látod megéri... Én is ritkán iszok, fél évente egyszer, nem is akarok rá szokni, mert a pénztárcám is visítana meg a szívem is

2022. ápr. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A kávét szeretem, de az ilyen dobozos kávét, mint a hell, nem iszok. Ha elolvassa valaki az összetevőit, akkor akár a Tiszai Vegyi Kombinát is gyárthatná. Én igazán nem vagyok adalékanyag ellenes, de egy olyan egyszerű valamiben, mint a kávé, semmi keresnivalója ennyi adaléknak.

Ha valaki kávét akar inni, igyon azt, és ne kávé ízű kutyulmányt.

Ettől függetlenül, ha rosszul lettél egy doboz ilyen italtól, akkor ebből a szempontból a hiba nálad keresendő. pl eleve magas vérnyomás, vagy más EÜ ok.

2022. ápr. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem az édesítőszertől lehetett?
2022. ápr. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!