Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Lehet ez az energiaitaltól?...

Lehet ez az energiaitaltól? Mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Most vagyok 30 éves.

Az elmúlt 12 évben összesen 5-10 energiaitalt fogyasztottam el.

Múlt szerdáig nem volt semmi gond, de aznap reggel próbaképpen megittam egy Hell Energy Coffeet (Slim Latte).

Majd pár órára rá szívfájdalmat kezdtem néha érezni, amit ütve, görcsösen tapasztaltam.

Hétfőn elmentem a háziorvoshoz a problémával, ahol megmérték a vérnyomásom és készítettek EKG-t is.

A vérnyomásom kicsit magas lett: 140 valahány per 80 körül, a pulzusom 80 valahány volt.

Az EKG-m elvileg rendben volt és ezzel le is tudták a kérdést, hogy nincs komoly probléma, nem találnak a fájdalomra szervi okot.

Azért kérte a háziorvos, hogy mérjem 2 hétig a vérnyomásom: az utóbbi időben 172/74 pulzus: 72 körüli értékek jönnek ki.

De én még mindig érzek szívfájdalmat. Lehet valami komolyabb rejtett bajom a szívemmel?

Tudom, hogy ez a fájdalom pszichés is lehet, de félek.

Több energiaitalt nem fogok inni.

Létezik, hogy ilyen kis mennyiségtől is maradandó károsodásom legyen?

Érdemes lenne magánkardiológián is kivizsgáltatni?



2022. ápr. 14. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ennyitől biztos nem lesz bajod.

Más eredetű problémád de a doki majd megmondja mi.

2022. ápr. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy lehet
2022. ápr. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Szerintem nem ettől van. Főleg nem slim lattetől
2022. ápr. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolnám. A mert vérnyomásod nagyon magas (170 felett) es az aligha lehet egy több napja elfogyasztott lattetől. Ha van valami betegséged, azt nem ez az energiaital mennyiség hozta ki.
2022. ápr. 15. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!