Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Nescafe dolce gusto kávéfőzőhö...

Nescafe dolce gusto kávéfőzőhöz még milyen kapszula jó?

Figyelt kérdés

Sajnos nem ízlett a saját kávéja, nekem túl édes úgy önmagában is.

Láttam, hogy sok fajta kapszulás kávé kapható, mindegyikre azt írják, hogy kompatibilis, de nem tudom, hogy valóban így van-e. Olvastam, hogy volt, aki már befürdött vele.


2022. dec. 28. 05:17
 1/3 anonim ***** válasza:
42%
A Dolce Gustónak legalább 30féle kapszulája van. Nem hiszem el, hogy mindet édesnek találod :) Amúgy használtam már sokfélét, és mindennel működött, amire az volt írva, hogy DG kompatibilis.
2022. dec. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2022. dec. 28. 08:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Én újratölthető kapszulát vettem és mindig másfajta őrölt kávét próbálok ki hozzá. Sokkal olcsóbb, még akkor is ha Dallmayr és hasonló drágább kávét veszek. Kicsit több munka töltögetni, elmosogatni, de nekem bőven megéri. Főleg mióta ilyen drágák lettek a kávékapszulák.
2023. ápr. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!