Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Szoktatok olyat csinalni...

Szoktatok olyat csinalni spórolásból hogy olcsó őrölt kávét összekevertek drágábbal és a keveréket főzitek le ami igy jobb?

Figyelt kérdés

2023. febr. 4. 16:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Abszolut elkepzelheto :)

De en speciel nem kavezok

2023. febr. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. febr. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%
A kávéfőzőm kapszulás, úgyhogy emiatt nem, de van olyan termék, amivel ezt csinálom.
2023. febr. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%
Nem. A jót is elrontanám.
2023. febr. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én más okból kipróbáltam, nem jött be, de spórolásból legyűrtük
2023. febr. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem, eszembe sem jutna, mert így a jobb kávé lesz rosszabb, az eredmény kb ugyanolyan, mint az olcsó - szóval többet költök a kávéra, és semmivel sem lesz jobb, azaz nem spórolok, éppen ellenkezöleg.

Ha spórolni akarok, akkor megveszem a drágábbat és kevesebbszer iszom kávét, de akkor jót.

2023. febr. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem,mert csak a jó kávéból lenne közepes.

Olyat viszont már csináltam, hogy két máshogy ihatatlan kávét kevertem össze, úgyis mindegy alapon és lett belőle egy iható. Legalább nem kellett kidobni.

De ha spórolni szeretnék akkor van az olcsóbbak közt kipróbált, egész fogyasztható kávé. Ha épp sajnálom a drágára, azt veszem. Legolcsóbb pl. Tesco gazdaságost nem veszek már, az nem ízlik és azért kell valamilyen élvezeti értéke legyen

2023. febr. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 NTBS ***** válasza:
Nem.
2023. febr. 5. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Anyámék kavargatják ez családi örökség.Egy omniát,tchibo famylivel egy-egy arányban.

Soha nem értettem miért jó ez.

2023. febr. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
61%

Omnia+tchibo family? Melyik lenne ebből a "jobb"? Mindkettő elég hasonló kategóriának hangzik.

Azt hittem itt arról van szó, hogy pl. dallmayr-t keverünk össze bravos classic-al.

2023. febr. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!