Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Más is úgy érzi, hogy a Zero...

Más is úgy érzi, hogy a Zero Coca Colának egyre borzalmasabb íze van?

Figyelt kérdés
Amikor anno elkezdték forgalmazni, szerintem iható volt, mára meg már annyira érezni rajta az édesítő szer ízét, hogy számomra ihatatlan. Vagy csak én vettem ezt észre?

2023. márc. 7. 11:52
 1/8 anonim válasza:
97%
nekem a fejem is megfájdul tőle
2023. márc. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem a cukros sem igazi már.


Mondjuk én elengedtem az üdítőket. Az volt az utolsó szög, amikor most tavaszra a félig cukros bodza és szőlő íz is full zéró azaz aszpartámos lett.

Ennyire hazavágja őket a chips adó, hogy tönkre tesznek minden ízt?

Jó legyen zéró a cukorbetegeknek, de a sima ízeket is tönkre teszik. Kb. minden gyártó így tesz.

2023. márc. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Mindíg változtatnak az összetételen csak nem közlik a vásárlóknak.
2023. márc. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
92%
Az egy borzalom igen, mesterséges cucc
2023. márc. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Nekem nagyon régen amikor még csak elkezdték gyártani a Zerokat azok még úgy ahogy bejöttek, de a mostaniak szerintem nem jók már. Tuti hogy valami mással helyettesítenek valami összetevőt csak nem verik nagy dobra és azért van ez. Meg én egyes édesítőszereknél amit kávéba, teába szoktam tenni többségüknek szintén van egy borzalmas mellékíze amit nem is akkor érzek amikor iszom hanem az utóíz ami leginkább zavaró nekem.
2023. márc. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem egyre, folyamatosan.
2023. márc. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem is rossz, én már inkább Pepsi Maxot szoktam venni.
2023. márc. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
80%
jogerős
2023. márc. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!