Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Hell energiaitalokból a...

Hell energiaitalokból a kávésak kevesbe karosak a fogakra mint a szénsavasak vagy ugyxnolyan?

Figyelt kérdés

2023. máj. 11. 20:04
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

A Hell kávés cucca nem energiaital, hanem tényleg kávé. Mint a Mizo dobozos kávéi csak ez épp aludobozos.

Gondolom a fogra való ártalmassága is megegyezik egy kávé hatásával.

2023. máj. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
A szénsav rossz a fognak meg persze a cukor,én sajnos gyakran iszok energiaitalt,a fogorvosom azt tanácsolta,hogy utána öblítsek mindig
2023. máj. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Kevésbé ártalmas mint a szénsav.
2023. máj. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
71%
Szerintem nem csak a fogadra karosabb :/ nekem tonkre tette vernyomasom sok energia ital fogyasztas
2023. máj. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
#4 A sok vagy a gyakori? Mert nem mindegy.
2023. máj. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
84%
Gyakori es sok is akkor ugy mondom naponta tobb dobozzal is ittam honapokon át 4-6 honap utan kezdodtek rosszul letek de en ittam 4-6 dobozzal 1 nap de volt olyanis hogy csak 1 délelott 4 et
2023. máj. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

Hát igen az nem csoda. Csak azokat nem tudom megérteni akik mondjuk 1 litereket isznak és csodálkoznak (nem rád értem) gondolom melóba vagy tanulás alatt simán lement nálad is.

Ez egy finom "desszertital" ezért nem olyan szembetűnő mintha kávéznál.

2023. máj. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
87%
Ez igy van en izet egyszeruen imadtam de evek ota nemiszom mar foleg hogy lehet kapni koffein menteset (tutti frutis) izu dobozos uditot markat direkt nemirok ugyan olyan ize mint energia itale
2023. máj. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%
Igen hallottam, hogy akik az ízét hiányolják jók, mert megegyeznek az energiaitallal. Xixo és Tuttijuice is koffeinmentesek.
2023. máj. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
70%
Már megbocsáss, de egyik sem valódi kávé. Sokkal inkább vegyi kotyvalék, aminek az íze legnagyobb jóindulattal is csak egy gyenge kávépótlóra emlékeztet. Még a hozzáadott tejet is tejporból készítik.
2023. máj. 12. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!