Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Sok szensavasat fogyasztok,leh...

Sok szensavasat fogyasztok,lehet hogy azert nagy a hasam?

Figyelt kérdés
dec. 19. 16:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, leginkább a szénsavas sör szokott lenni a ludas.
dec. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
45%
Azért nagy, mert dagadt vagy.
dec. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
haha! Vettem a poent! XD
dec. 19. 16:25
 4/20 anonim ***** válasza:
62%
Nem lehet. Azért nagy a hasad mert túl sokat eszel és iszol a szükségleteidhez képest. Egy szóval el vagy hízva. Semmi köze a szénsavhoz
dec. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nem ez egyatalan nem jellemzo ram. Testalkatbol adodoan se vagyok elhizos fajta. Rokonsagba sem jellemzo. azota vettem eszre amiota napi 2-3 liter kolat leguritok, tobbnyire rumot vagy bort is ontok hozza.
dec. 19. 16:37
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem az a hájsa lógó pocak, inkabb feszes,kerek... Nem,nem olyan mintha terhes lennek. Mielott meg egy poéngyaros ezzel jonne xd
dec. 19. 16:38
 7/20 anonim ***** válasza:
22%
Egy dagadt alkesz lumpen alak vagy.
dec. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
bar a lumpen kifejezest eddig meg sosem hallottam,de jot rohogtem rajta. Tudsz meg ilyen okossagokat?
dec. 19. 16:39
 9/20 A kérdező kommentje:
...nyugi,azert kigugliztam xD
dec. 19. 16:41
 10/20 anonim ***** válasza:
80%
Mindig nagy a hasad, vagy csak akkor, mikor épp legurítod azt a 2-3 liter boros kólát? Ha csak akkor, akkor simán felfúj a szénsav. Ha előtte is, akkor kövér vagy. Ez nem attól függ, h jellemző e rád, vagy testalkatod milyen, hanem attól, h nagyjából 3 millió kalóriát viszel be naponta, amitől akkor is hízni fogsz, ha az összes felmenőd etióp sportoló volt.
dec. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!