Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Más is szokott kifogni néha...

Más is szokott kifogni néha "hibás" Dolce Gusto kapszulát?

Figyelt kérdés
Az eredeti Dolce Gustos kapszulákat már nem szoktuk venni, mert iszonyat drága lett. A Tesco saját márkását vesszük, azzal sincs semmi gond, és kb annyiba kerül most mint 5 éve a Dolce Gustos. Na de most valamiért le volt fosztva a Tescoba a sajátjuk, nem tudtunk venni ezért kényszerből vettem egy Starbucksosat mert az is olcsóbb volt mint Dolce Gusto sajátja de kicsit kiakadtam mert már a 2. kapszulát dobom ki potyára belőle. Azt csinálja hogy elkezdi a gép engedni a vizet, egy kicsi átfolyik a kapszulán majd eldugul, vagy nem tudom pontosan mi történik. Ezután a kávéfőző fedelét is nehezen lehet felnyitni, és felnyitáskor pukkan is egyet, a kapszula körül meg "áll" a víz. Mintha túlnyomás lenne benne, de tényleg nem értek hozzá. Ilyenkor egyszerűen hibás a kapszula vagy miért történik ez? Vagy lehet a gép kezd tönkre menni? A Tesco-s kapszulával nem emlékszem hogy csinált volna ilyet bármikor is.

jan. 18. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Dolce Gusto-t szoktam venni, néha Starbucks-ot. Olyan van nagyon ritkán, hogy nehezebb felnyitni a fedelet, viszont a kávé eddig még mindig normálisan kifőtt.
jan. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát akkor lehet a gép kezdi megadni magát, végülis elég régi már. :(

Igen, olyan szokott lenni, hogy nehezebb felnyitni a tetejét, de most konkrétan azt hittem le fogom törni olyan nehezen akart felnyílni.

jan. 18. 12:17
 3/4 anonim ***** válasza:
86%
Nem volt még gondom vele.
jan. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen párszor, kb 6 éve van Dolce Gustom. Én olyan esetben talán azt csináltam, hogy újra átszúrtam más helyen a kapszulát.
febr. 3. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!