Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Mit igyak üdítő helyett?

Mit igyak üdítő helyett?

Figyelt kérdés

Leszoktam az energiaitalról, leszoktam a kóláról és egyéb üdítőkről.

Most a fekete teát fogyasztom, de abba meg cukor kell és látszik is a hatása mert kicsit meghasasodtam. Január óta csak teázok, de a cukor miatt hosszútávon ez sem kivitelezhető.

Bár pénzügyileg még mindig ez a legjobb megoldás.



febr. 19. 17:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
14%

Járj el sportolni, kerámia szakkörbe, kórusba énekelni, síelni, uj emberekkel randizni vagy a pároddal lenni, látogasd meg a családodat, menj el onkenteskedni allatmenhelyre, keress egy idos embert akinek tudsz segiteni a bevasarlasban, heti egyszer kirandulj olyan helyen aholeg nem voltal, tekerd korbe a balatont, ajánlj fel a szomszédoknak ingyen funyirast, szervezz a városodban társas tanc esteket, olvass, fejts keresztrejtvényt stb

Annyi tevekenyseg van ami boldoggá tehet. Habár nekem nem cigi, kave vsgy alkohol de kajafüggőségem volt. Kórusban eneklek és jótékonysági sütivásárokat szervezek. És nincs több falásroham, sem üresség az életemben


Gondolj arra hogy jelenleg a fekete tea adja az életedben az örömöt. Ez elég szomorú így önmagában

febr. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
18%

Mi a baj a kristálycukorral ? Tessedik Sámuel 1750-évektől gyártja . te ízesítőidet max 1940-évek elejétől, különböző laborokban barkácsolták össze .

Nyugodtan cukrozzál be .

febr. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
95%

Én cukor nélkül iszom a fekete teát. Főzd gyengébbre, meg lehet szokni, nem fog hiányozni egy idő után a cukor. (Több vízben kell feloldani az azonos mennyiségű teafiltert/füvet).

Vagy igyál vizet.

febr. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
78%

Vizet, vagy diétás szörpöt.

Ha tea akkor ízesített zöld tea. Van ami nagyon finom cukor nélkül is.

febr. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
44%

Én is mostanában vizet iszom ha már nagyon kezdem unni akkor szoktam bele tenni pezsgőtablettát, hogy legyen valami íze .

Amúgy a teákat már évek óta cukor meg minden nélkül iszom én is .

febr. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Taeát meg minimális izesítéssel vagy vizet, citromos vizet
febr. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én a teába nem rakok semmilyen édesítőt, csak citromlevet. Úgy nem szereted?
febr. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
68%
Turmixot (Banán, narancs méz, tej fahéj, illetve ami van)
febr. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!