Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » A mandula-rizs-zab-kókusztejje...

A mandula-rizs-zab-kókusztejjel meg hasonlókkal (ha van még) készült kávé mennyivel másabb, esetleg jobb ízében mint a “sima” tejjel készült?

Figyelt kérdés
Illetve pl gabonapehellyel fogyasztva milyen? Én emlékszem egyszer régen vettem mandula tejet, de nem jött be, viszont a többi “társát” még eddig nem kóstoltam.

márc. 3. 09:30
1 2
 1/18 User738294926 válasza:
92%
Hozzá kell szokni és jó lesz. Én egy hónapja váltottam ilyen növényi tejekre, először furcsa volt de hamar hozzászoktam és már nem is hiányzik a sima tej:)
márc. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én mogyorótejjel iszom évek óta. Szerintem finom. Ha nem kapok migyorót, akkor zabtejet szoktam venni, azzal is kellemes, kicsit karamell mellékíze lesz.
márc. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom meginni ezekkel.
márc. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen más íze lesz. KI kell próbálni, nekem ízlik-e valamelyik és ha igen, melyik.

Én inkább iszom feketén (vagy rendes tejjel) ezek a növényi tejek nekem kifejezetten zavarják a kávé ízét.

márc. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pont a mandula tej a legrosszabb.

Nyilván ki kell próbálni párat,nekem a rizstej vált be.

Egyébként így cukor nélkül iszom és nincs nagy különbség.

márc. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal másabb, de hogy rosszabb vagy jobb e, az ízlés kérdése. Szerintem eleve nem azt kell várni ezektől az italoktól, hogy ugyanolyan legyen, mint a tej, hanem mint egy másik lehetőség, amivel ihatod a kávét.

Én például utálom ha tej van a kávéban, de ezekkel a növényi italokkal szeretem. Sokkal jobban harmonizál ízben a kávéval. Másnak meg tejjel ízlik jobban.

márc. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
29%
ezek nem tejek max növėnyi italoknak lehetne hivni ės nem ugyan olyan mint a TEJ ,én tejet iszom de ha nem lehetne akkor marad víz .
márc. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem igazán jön be. De mivel tejet nem ihatok, így kísérletezgetés után lehet találni amivel jó lesz. Számomra a rizstejjel iható leginkáb. A többivel csak nagyon megalkuvás.
márc. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
16%
Mindegyik sokkal rosszabb. Nem véletlenül isznak/használnak tejet az emberek évezredek óta. A veganizmus csak egy múló, de annál károsabb divat.
márc. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
82%
Zabtejjel szeretem és vaníliás rizstejjel, ezekkel sokkal finomabb szerintem, mint sima tehéntejjel, és nem vagyok vegán meg hasonló, csak szerintem így jobb az íze🤷‍♀️ A tej nagyon elveszi az ízét és alapból utálom a sima tej ízt, ha kevesebbet öntök, akkor viszont még keserűnek érzem. De ezek között is meg kell találni ami jó, mert a sima tejmárkák között nem nagyon érzek különbséget, de a növényiknél márkafüggő.
márc. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!