Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Annyi egyedülálló ember van....

Annyi egyedülálló ember van. Miért nem, vagy alig forgalmaznak 200g alatti őrölt kávét?

Figyelt kérdés
Ha forgalmaznak is, alig néhány helyen, és persze csak 1-2-félét. Azért jobb ez, mert az íze/illata még fémdobozban tárolva sem marad meg túl sokáig.

ápr. 22. 18:25
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Tegyük fel, hogy elfogy egy hónap alatt, bár ebből csak egyszer iszom naponta. 4-6 hét alatt (250 g esetén) már bőven megváltozik az illata, ami inkább ekkor már szag, ennek megfelelően az íze sem olyan, mint amikor kibontottam. Kb. két hetes tárolás még belefér, tudom, hogy másnak meg egy nap is sok lenne. De semmi értelme nem volt eltérni a tárgytól, és annak az okát boncolgatni, hogy miért nem jó nekem ami most van, mert teljesen mindegy a kérdés szempontjából. Aki nem tud értelmes választ adni, amibe még az is belefér, hogy az állítólagos széles körű kutatás szerint a kutyának sem kellene, tovább lehet lépni.
ápr. 23. 08:44
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Agresszív kismalac stílussal nem mész sokra. Mégegyszer, azért nincs, mert nincs rá annyi kereslet, ami nyereségessé tenné a cégeknek. De semmi nem akadályoz meg téged abban, hogy megtérés az összes magyarorszagi forgalmazó céget és írj nekik egy levelet, amiben erre rakerdezel.
ápr. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy parancsolj;


[link]


[link]


[link]

ápr. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
ápr. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem romlik meg felbontva sem hosszú ideig.

Tchibo family van 100 grammos kiszerelésben is vagy kávé boltokba darálnak is

ápr. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

#12 Linkelnél kérlek akkor felmérési eredményeket, vagy csak gondolod, hogy vannak ilyenek? Amúgy is írtam, hogy van néhány.

#13 Létezik a világban ilyen? Ez fantasztikus, majd rendelek egyenesen Etiópiából.

#14 Kösz, ezek között van néhány jó, néhány horror árú, a többi vacak.

#15 A Tchibo-t ismertem, kösz.

Nem úgy szólt a kérdés, hogy vannak-e ilyenek ("Miért nem, vagy alig forgalmaznak 200g alatti őrölt kávét?"), mert tudtam, hogy vannak, írtam is, csak nem sok, és nagyon kevés helyen, a márkásak közül csak a Tchibo mer ilyeneket forgalmazni, de a saját üzletükben sem láttam. A Lidlnél is van saját márkás. Még egyszer köszönöm, azt hiszem, kár a gőzért a részemről.

ápr. 23. 09:52
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

"Linkelnél kérlek akkor felmérési eredményeket, vagy csak gondolod, hogy vannak ilyenek?"


Nem linkelek semmit, lévén ezeket a cégek saját belső használatra készítik, neked nincs közük hozzá.


"Létezik a világban ilyen? Ez fantasztikus, majd rendelek egyenesen Etiópiából."


A kerdesed az volt, miért nem forgalmaznak. A linken látható, hogy de, van aki forgalmaz. Nem volt követelmény, hogy Magyarországon legyen fizikailag.


"Kösz, ezek között van néhány jó, néhány horror árú, a többi vacak."


A jó és a vacak abszolút szubjektív szempont, na horror ár meg válasz q kérdésedre, hogy miért nem forgalmaznak többet.

ápr. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg dologból csak óriás kiszerelés van. Épp tegnap akartam babkonzervet venni, de a legkisebb valami fél kilós volt…. Nem tudom miért hiszik a gyártók és a boltok hogy csak 6 fős családok szeretnének enni.
ápr. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
#17 Pontosabban "miért nem, vagy alig forgalmaznak". A Tchibo pl. forgalmaz, ha nem is sok helyen, és a Lidl is, pontatlanul fogalmaztam meg a kérdést, elismerem, az a "nem" nem kellett volna bele. A horror árak alatt 8-10 ezer Ft-ot értettem 10 deka kávéért, bár a Krönungnál ez gyanús, a másik Kopi Luwak volt... De tény, árat nem említettem a kérdésben.
ápr. 23. 10:47
 20/29 anonim ***** válasza:

Miért nem opció egy kávédaráló beszerzése? És így reggelente frissen darálhatod.

Én olyat vettem, amin mákot és fűszert is lehet darálni.

ápr. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!