Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Mi a különbség a Coca Cola, a...

Mi a különbség a Coca Cola, a Coca Cola Light, és a Coca Cola Zero között?

Figyelt kérdés

2013. szept. 14. 17:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
a Zeroban nincs cukor, vagy csak minimális, a lightban szintén, a colában van
2013. szept. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
26%
Elvileg az összetevők aránya más (pl:cukor) de ez is egy módja annak, hogy hogyan adjanak el egy terméket többször.
2013. szept. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
74%
A Coca Cola light és a Zero nem tartalmaz cukrot, a Zeronak a férfiak, mig a lightnak a nők a célközönsége. (Marketingen tanitják. :-))
2013. szept. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
47%
A sima kólában régen cukor volt most fruktóz-glukóz cukor (gyümőlcscukor), a lightben meg a zéróban édesítősz@rok. Kevésbé nő a beled tőle, cserébe sz@r az íze + kb milliószor többet ártanak azok a mesterséges vackok mint a cukor meg a gyümölcscukor.
2013. szept. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

A 4-esnek igaza van. De nem tudtam ilyen részletesen.

Igazából ezért is kérdeztem. Mert bár baromi ritkán iszok kólát, de most a kezembe került egy üveg, és akkor láttam, hogy nincs benne cukor.

Ezért nem értettem, hogy akkor minek kell belőle 3 féle, ha a sima kólában sincs már cukor.

A magánvéleményem szerint szarabb is lett az íze így.

2013. szept. 14. 20:33
 6/18 anonim ***** válasza:
76%
En a lightot iszom. Nekem az az iz tetszik. A zerotol felfordul a gyomrom,szo szerint, a rendes kolat meg valahogy soknak erzem. A szensavat is es az izt is valamiert:)
2013. szept. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
En meg mindig nem ertem a különbseget a Zero es a light között, ha mind2 kevesebb kaloriatartalmu.
2013. szept. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
A coca cola light és a coca cola zero cukormentes, és annyi az eltérés a két kóla között: mindössze a csomagolás. A sima Coca colából is ki van spórolva a cukor. Hidd el: egy gyári munkás
2013. szept. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 akarkizoltan válasza:

közös bennük hogy mind egészségtelen

tele vannak tartositoszerrel aszpartammal cukorpotloval stb

tehát nem ajanlott a foygasztása

2013. szept. 20. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 mustafa33 ***** válasza:
29%
nagyon jó rozsdás csavarok meglazítására, rozsdátlanításra, patinás réz, ezüst és egyébb szines fémek tisztítására, csak beledobod (és vigyázol, nehogy egészen eltűjön benne!) kiveszed és fényes...
2013. szept. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!