Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Aldiban, Lidlben miért pont...

Aldiban, Lidlben miért pont csak Coca Cola és Coca Cola Zéró van? Light, sprite vagy fanta miért nincs?

Figyelt kérdés
A Coca Cola light-et nem fogyasztják többen mint a Zérót?

2014. márc. 19. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert valószínűleg csak limitált termékpalettára kötöttek beszállítói szerződést a céggel. Pár évvel ezelőttig egyáltalán nem lehetett kapni se Pepsi, se CC termékeket ezeken a helyeken.
2014. márc. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Valószínűleg igazad van. Régebben tényleg nem volt. Bár mondjuk nem mintha izgatna, csak nagyon érdekelt.
2014. márc. 19. 20:04
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én láttam már a Lidl-ben Fantát. Sőt, amikor ilyen Halloween napok voltak akkor, ha vettél Fantát akkor kaptál hozzá jó kis mintás műanyag fantás poharakat is! :)

Sprite-ot még nem láttam!

Fanta az szokott lenni, néha néha!

2014. márc. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom azért, mert nem olyan nagy üzletek mint a tesco vagy az auchan így ettől a cégtől csak a legnépszerűbb termékeket veszik meg.

Ezek szerint többen isznak Zerot, mint Light-ot. Bár szerintem mindegyik ugyanolyan rossz :)

2014. márc. 20. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
lidlben vannak freeway üdítők(kóla, kóla light, narancs, citrom) ízre ugyanaz mint a fanta, sprite, coca cola és még olcsóbb is
2014. márc. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5.! Nem azért kérdeztem, mert hiányozna, hanem csak egyszerűen feltűnt.
2014. márc. 20. 15:26
 7/8 anonim ***** válasza:
nincs mert nem akarnak árulni ezekből a termékekből. nem nagy üzlet nekik. inkább a szeszes italokon van a hasznuk.
2014. máj. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy azért nem árulnak ilyen nagyon is népszerű szénsavas üdítőitalokat (Coca Cola, Pepsi, Fanta, Sprite, Sevenup, stb), főleg nem a 0,5 l változatát, amelyet ezek közül a legtöbben keresnek, mert szerintük egészségtelen. Elvileg a Lidl és az Aldi az utóbbi években nagyon egészségmániás lett. (Van elvileg egy saját mártájú üdítőjük, de azt én nem ismerem.) Én például suli után ezért a bakiért kerülöm el messziről mindkettőt. Aztán ott van még a Peni, de azt annyira nem szoktam látogatni. A Príma és a Spar viszont garantáltan árulja ezeket.
2022. febr. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!