Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Kotyogós kávéfőzőbe érdemes...

Kotyogós kávéfőzőbe érdemes drágább kávét venni? Vagy elég pl. az Eduscho dupla?

Figyelt kérdés
Van valami különbség az eredményben? Ha igen, melyiket érdemes?
2014. nov. 7. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésre válaszolva igen érdemes jobb kávét venni.A különbséget meg majd megtapasztalod.Én omniát iszok mindig.
2014. nov. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A második válasza aranyos, főleg, hogy az omnia meg az eduscho is erősen alsó kategóriás kávék :)


Szerintem a legérdemesebb beszerezni egy kávédarálót (elég olcsók), és egész szemes kávét venni, de persze ez nem olcsó mulatság. De ha egyszer megkóstolod, többet nem akarsz majd előre őröltet inni.


Ami úgy általában a kávét illeti, igen, mindig van különbség az eredményben, névlegesen az ízében, intenzitásában, aromájában, minél jobb kávét vesz az ember. Megfizethető, de kicsit jobb kávék ilyen téren pl. Lavazza, Segafredo, Illy. Ezeket olyan középkategóriába lehet sorolni, de a Eduscho-Omnia-Karaván és társai moslékhoz képest maga a mennyország.

2014. nov. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Utolsó válaszoló mondd valamit!

Talán én még közép kategóriába sorolnám a Tchibo bizonyos termékeit.

2014. nov. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!