Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Presszó kávéfőzőt vagy kapszul...

Presszó kávéfőzőt vagy kapszulás kávéfőzőt érdemes inkább venni?

Figyelt kérdés
2015. aug. 3. 15:55
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Egyiket sem. Ha igazán jót akarsz akkor olyan kávéfőzőt vegyél ami frissen darálja a kávét. Hosszú távon is sokkal jobban jössz ki árban és tudod ,hogy mit iszol. Nagyon jó gépeket lehet kapni amikre van garancia és újak is . A vaterán is találhatsz. [link] Náluk van garancia minden gépre.
2015. aug. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Nekem egy kotyogós van, és nagyon finom fávét főz.
2015. aug. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%

Egy egyszerű buta kotyogós kávéfőzőt vegyél.

Az kávét főz, nem valami fekete löttyöt.

2015. aug. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%
Egyedül darálós kávéfőzőt éri meg venni, a többi az maximum távolról hasonlít a kávéra...
2015. aug. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

Nálunk csak én kávézom, de én is csak max. heti egy-két alkalommal, de simán van olyan is, hogy hetekig nem iszom.


Nekem kapszulás kávéfőzőm van (Illy) nagyon szeretem, számomra ez érte meg, nekem ízlik az a kávé amit főz.


Kóstold végig, hogy melyik ízvilág áll legközelebb hozzád és olyat vegyél.

2015. aug. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Én itthon és a munkahelyemen is megszívta a kapszulással. Egyszerűen nem veszi be rendesen a kapszulát néha. (Két fajta márka.) A presszót ajánlom és finomabb mint a kapszulás ami egy műanyag dobozba zárt érdekesség ami árához képest nem ad semmi élményt...
2015. aug. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%

3000 forint egy kávédaráló

15000 van presszókávéfőző

2015. aug. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ahogy az elsők írták. Olyan kávéfőzőt kell venni ami egyben daráló és lefőző. Kis asztali gép, gazdaságos és friss kávét iszol vele. Az utolsó miért kapott nagyobb százalékot? Miért jobb ha külön van a kettő és nem egyben? Szerintem időpazarlás. Daráljam, aztán töltsem át a főzőbe?


30-40 ezerből már lehet venni normális kávéfőzőt.

2016. nov. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sőt ha szerencséd van akár 20 ezerből is.
2016. nov. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!