Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » A éves fiam szerintetek ihat...

A éves fiam szerintetek ihat ilyet?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A fiam szeretne inni alkoholmentes sört, most láttam egyet a TESCO-ban, de nem tudom, hogy vegyek-e neki.

Ilyen sört láttam: [link] Szerintetek nem lesz baja tőle?


Egy 39 éves anyuka.



2015. aug. 8. 22:33
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Lemaradt a 14 éves
2015. aug. 8. 22:36
 2/13 anonim ***** válasza:
14%
14 évesen sokan már alkoholosat isznak rendszeresen. Nem ez a követendő példa persze, de az már a ló másik oldala, ha a mentestől is ennyire félted.
2015. aug. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Sokan mondták, hogy túlaggódom a dolgokat, hát lehet. :) Egyébként igazad van, sokam már rendes alkoholosat isznak.
2015. aug. 8. 22:42
 4/13 anonim ***** válasza:
2015. aug. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
:))
2015. aug. 8. 22:57
 6/13 anonim ***** válasza:
24%
14 évesen? Azt hittem 6-7 körüli lehet. :D Ilyen korban már alkoholosat is innia kéne, persze módjával. :D
2015. aug. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%
Nagyon túlreagálod, kicsit józan paraszti ésszel próbálj már gondolkodni. Nincs benne alkohol (kb ilyen 0,1%), még annyira normális sör íze sincs, a gyereket egyszerűen érdekli, milyen lehet, mégse maláj k**vát kért, a jó ég áldjon meg. A kóla és társai sokkal egészségtelenebbek, mint ez. Inkább igye ezt vagy akár az akoholosat otthon, a szemetek előtt, mint sutyiban a haverokkal.
2015. aug. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát azt azért nem engedném. :) Köszi a választ
2015. aug. 8. 23:53
 9/13 A kérdező kommentje:
#7 Köszi a válszt
2015. aug. 8. 23:54
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg nyugodtan megihat egy alkoholosat is, a világon semmi baja nem lesz, van abból 0,33-as is. Ha "jó fiú", és nem sörözött mèg, és a sörre kiváncsi, akkor engedd meg, hogy sört kóstoljon, ne valami ócska löttyöt. Add oda, mondd el, hogy megkóstolhatja, de nem szeretnéd, ha rendszeresen inna. Így látja, hogy bízol benne. Ha parázol, add neki csak a felét, aztán ha bírja, a másik felét. Ha inni akarna, úgyis inna. A bizalom fontos.
2015. aug. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!