Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Sos! Egy ilyen olcsóbb Orion...

Sos! Egy ilyen olcsóbb Orion vagy Hausmeister presszógép hogy tud 2 személyre főzni kávét? Nem lesz gyenge, ha nem tölti ki teljesen a szűrőjét a kávé?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Mert most gázos kotyogót használok, 2 személyes, és ha úgy próbálok főzni, hogy kevesebb vizet teszek bele, és nem töltöm fel rendesen kávéval, akkor csak átszalad rajta a víz és borzasztó gyenge kávé lesz a végeredmény.


Ezeknek a használatija pedig azt írja, hogy két személyre is le tudja főzni, és akkor a 2-es csíkig kell tölteni a szűrőt. Vajon így elég erős a végeredmény?

Én az erős, kotyogós kávét szeretem.


2015. nov. 22. 18:58
 1/1 anonim válasza:
Szerintem nem lesz gyenge a kávé, mert ez nagyon lassan engedi ki a vizet, de ha te erősebben szereted akkor kicsit nyomkodd meg a kávét kicsit megnyomkodod akkor erősebb kávét kapsz.
2015. dec. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!