Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Létezik jó automata espresso...

Létezik jó automata espresso kávéfőző?

Figyelt kérdés
Lehetőleg 130.000 ft alatt és rendes eszpresszót készít (vastag cremaval) nem pedig ilyen teára hasonlító alig krémes vackot? Márkákat és véleményeket is ha lehet! Köszönöm!

2016. nov. 2. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
A legjobb espressót egyértelműen a darálós gépek készítik; az ilyenekből a kisebb otthoni verziók pl. Saeco (Philips) már 100.000 körül kaphatóak
2016. nov. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


Itt vannak profi használt, felújított gépek, garanciával.

De 130 körül már újban is vannak jók.

2016. nov. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudok konkrét márkát, de abból kiindulva, hogy az automaták 80-100e Ft körül kezdődnek, szerintem jobban jársz, ha nem automatából veszel eddig az árkategóriáig. Általában a kategória legalja sosem a legjobb. Ismerősnél ittam már darálós kávét,(ilyen 80-ezres kávéfőzővel főzött) nem akartam megsérteni,(plusz normális emben nem fikáz semmit vendégségben :)) de olyan, ahogy írod: alig valami kis krém volt rajta, híg volt. Épp főzőre gyűjtök én is, de nem automata lesz szerintem. Ezt a kényelmet beáldozom inkább a minőségért. (Sajnos a megfelelő márkát még én is keresem)
2016. nov. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!