Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Az lenne a kérdésem hogy az...

Az lenne a kérdésem hogy az IKEA van található Vintersaga Alkoholmentes üdítő Vagy alkoholos ital?

Figyelt kérdés
Megláttam a neten ès èrdekelne de nincs èrtelmes le írás. +Ha alkoholmentes üdítő akkor az íze is èrdekelne ha nem problèma.

2018. jan. 7. 11:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Én egy külföldi Ikeában dolgozom, a Vintersaga termékcsaládnak van alkoholos és alkoholmentes tagja is, az előbbit üvegben árulják, az utóbbit műanyag palackban. Az ízéről sajnos nem tudok nyilatkozni.
2018. jan. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az èrdekelne hogy ami mellette van szürke nyaku üveges vintersagát az alkoholmentes termèk? Mert a sárga nyakuhoz 10% van írva ez mellè meg semmi.+Köszönöm az előbbi választ.
2018. jan. 10. 20:50
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


Erre gondoltál, ugye?

Ahol én dolgozom, ott ez sajnos nem kapható, úgyhogy nem tudom közelebbről megnézni, de szerintem nincs benne alkohol.

2018. jan. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tegnap voltam a Budaörsi Ikeában, én is akartam volna belőle venni, de sajnos nem volt. :( :/

Engem az üdítős, alkohol mentes ital érdekelt volna, mert még sosem ittam ilyet. Jó lett volna kipróbálni.

Sajnos vidéki vagyok és nem sűrűn járunk fel Budapestre. Az Ikeában is most voltam életemben először. Jó lett volna, ha lehetett volna kapni és lett volna ott ilyen termék.

2018. jan. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2018. jan. 14. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!