Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » A 3in1 kávé nekem sosem...

A 3in1 kávé nekem sosem használ, nektek? Ez ennyire gyenge, vagy csak már én vagyok hozzászokva az erősebb kávèkhoz?

Figyelt kérdés
2018. okt. 6. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg a csomagolását. 1 tasakban a kávé aránya kevesebb mint 10 (!) százalék.
2018. okt. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Így van, olvasd el, kávé alig van benne.
2018. okt. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezek nem kávék! És mik lehetnek benne?!
2018. okt. 10. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Phoney ***** válasza:

A 3in1-ben tényleg aránylag kis adag van, és ha Nescaféra gondolsz, annak mintha eleve kicsit kisebb lenne a koffeintartalma a többi instant kávénál, legalábbis nekem kevésbé hat. (A tiszta Nescafé Classicra gondolok, nem a 3in1-re.)


Az a 9% viszont nem kevés, mint amilyennek hangzik, mert elég sok (kb. 5 teáskanálnyi) por van egy tasakban, és hát ha az mind instantkávé-granulátum lenne, akkor falnak is szaladnál tőle... persze kb. 20% elférne benne, hogy magyar mércével is „értelmes” kávé legyen.


ma 07:25

„Nem kávék”, hanem instant kávé+tejpor+cukor, a 3in1 pontosan ezt jelenti... kivéve, hogy a tejport részben mással pótolják ki.

2018. okt. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
a tej, tejpor, tejszín meg ilyen buciságok gyengítik a koffein felszívódását ezért aki azt akarja hogy hasson a kávéja az feketén issza, aki meg nyalakodni akar az telib@ssza minden sz@rral és emiatt nem hat a kávécskája. nagyjából ennyi.
2018. okt. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Phoney ***** válasza:

ma 13:22

Megnézném, ahogy 2-3 adag kávécska nem hat, csak mert „buciságok” vannak benne. Aki úgy szereti, annak max. többet kell innia belőle, és máris csoda történt. Mellesleg nem gyengítik a felszívódást, hanem csak lassítják. Ami mondjuk nem is feltétlenül hátrány, ha az ember jól adagol.

2018. okt. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mindegyik márkának van 3in1 intenzív típusa is, nekem a sima is hat, igaz, hogy sosem ittam másfélét.
2018. okt. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!