Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hol lehet visszaváltani 3...

Hol lehet visszaváltani 3 dl-es Heineken-üveget?

Figyelt kérdés
Ajándékba volt, és nem tudom, hol lehet ilyet venni, Sparban nem veszik vissza. 5 db, szóval jó lenne nem kidobni, rá van írva, hogy betétdíjas.
2019. júl. 27. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Es a google nem segitett? Heineken visszavaltas cimszoval SEMMIT?
2019. júl. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem. De pont gyakoris kérdést is kiadott, ott írták a Tescót, meg talán az Interspart, utóbbiba nem szoktam járni, Tesco meg annyira messze van, hogy odáig leviszem az üvegeket, nem váltják vissza, akkor hozhatom haza, és utaztattam őket egy jót. De majd még nézegetek boltokat.
2019. júl. 27. 22:58
 3/5 A kérdező kommentje:
Viszont egy másik válaszoló már azt írta, hogy a Tesco se váltja vissza, tehát elbizonytalanított.
2019. júl. 27. 22:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Valahol most azt olvastam, hogy adott bolt adott betétdíjas üvegeit, dobozait veszik vissza.


Pl. ha a Lidl-ben vetted, elvileg ott visszaveszik tehát.


Én nem rohangálnék a helyedben, ha fontos és mindenképp vissza akarod váltani, előbb telefonálj nekik, hogy egyáltalán vissza veszik-e, mintsem potyára menj.

2019. júl. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 0.33-as üveges heinekent már csak a metroban szoktam látni meg kocsmákban. Mindenhol 0.5 meg 0.25-ös van.
2019. júl. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!