Ez az ital milyen?

Figyelt kérdés

Nem ittam még ilyen drága italt.Van olyan jó,hogy megérje az árát?


[link]



2020. júl. 29. 11:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%

Én mondjuk utálom a konyakot, de egyébként ez egyáltalán nem drága..

A drága valahol itt kezdődik, a blue label Johnny Walkernél...

[link]

2020. júl. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Phoney ***** válasza:
100%
Valszeg nem jobb (vagy annyira sem jó), mint az Ararat 5 vagy a Torres 10, és mindkettő kevesebbe kerül literenként. Szóval ha fontos az ár/érték arány, akkor inkább azokat ajánlanám.
2020. júl. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

ma 11:27


Ennyit akkor sem adnék egy üveg italért ha milliárdos lennék...

2020. júl. 29. 11:41
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem adnál....

Csak most gondolod azt, mert elképzelni se tudod, hogy nem a havi minimálbérből kell gazdálkodnod...


Nem árulnának ilyen italokat, ha nem lenne rá kereslet!

2020. júl. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

2


Ezeket hol lehet kapni?Ilyeneket mondjuk a tescóban nem láttam még..

2020. júl. 29. 11:45
 6/11 Phoney ***** válasza:
100%

ma 11:45

Ha már ennyire számít a pénz, akkor eleve ne Tescóban vedd a rövidet, mert a legtöbbjük ott sokkal drágább, mint egy normális italboltban. Ezt a kettőt is italboltokban fogod megtalálni, szerintem a legtöbb megyeszékhelyen találsz ilyet.

2020. júl. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

neten sok infót megtalálsz a kérdéseidre. akár italt is rendelhetsz onnan ahol a legolcsóbb.

kezdetben leírhatnád mi az ízllésed, mennyit szánsz rá, milyen italokat kedveslz stb.

így senki nem tud neked érdemben válaszolni.

2020. júl. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

7


Brandyből eddig csak a St. Rémy VSOP nevűt ittam.A kérdésben említett ital és ez az árát tekintve kb. úgy aránylik egymáshoz mint a Pilsner Urquell és a Kőbányai.A két sör között könnyen érzékelhető, jelentős minőségbeli különbség van.A Pilsner javára.

A St. Rémy és a Lánchíd brandy között van ekkorra eltérés?Ha nincs akkor számomra nem éri meg az árát.

2020. júl. 31. 09:04
 9/11 anonim ***** válasza:
51%

Nincs.

A helyzet az, hogy 15-20e forint alatt nagyon kicsi a különbség röviditalokat tekintve.

Ezek futószalagon gyártott hulladékok, amiket nem érdemes egy lapon említeni egy minőségi itallal.

2020. aug. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
#9 sznob vagy. amelyik ital finom az nem lehet hulladék.
2020. aug. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!