Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Az elmúlt hónapban megittam...

Az elmúlt hónapban megittam egy liter vodkát kb 25 napra egyenletesen elosztva, ez mennyire káros az egészségemre?

Figyelt kérdés
5 napot kihagytam mert nem volt kedvem hozzá
2020. okt. 17. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Van aki egy hétvégén megiszik ennyit egyedul
2020. okt. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 mindentudó99 ***** válasza:
68%
3 cent napont kb. Semennyire nem kàros. De majd itt leírják egy páran hogy akoholista vagy
2020. okt. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez tuti semennyire káros. Egy átlag hétvégén 2 napra simán megiszik sok haverom ennyit.
2020. okt. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem káros. Ugyanakkor rendszer ne legyen belőle, azaz ne kösd ezt semmihez (semmilyen eseményhez), pl. munkából hazaéréshez, ami ált. mindig ugyanabban az időpontban történik, értsd hazaértél, és szinte azonnal megiszol egyet. Ezt érdemes elkerülni! Több hónap, akár egy év után ebben az esetben jelentkezhet az a tünet, hogy hiányérzeted van abban az időpontban, amikor haza szoktál érni, azaz ha valami miatt később érsz haza, akkor rossz közérzet (amin túl lehet lenni, azaz nem delirálsz nyilván) előfordulhat.
2020. okt. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!