Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyik a kedvenc, Mo-n is...

Melyik a kedvenc, Mo-n is kapható barna söröd?

Figyelt kérdés

Meg tudod fogalmazni, miért pont az? A többivel való összehasonlítás is érdekel.


Köszi a válaszodat!


2021. aug. 16. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az Einstök Toasted Porter. Nem vagyok egy nagy sör-guru, inkább csak nettó finnyásságból iszok sötét söröket, szóval nincs meg a szókincsem, hogy úgy igazán jól elmondjam, hogy miért az a kedvencem. A saját szavaimmal úgy tudnám megfogalmazni, hogy van neki egy ilyen gazdag, kávés ízvilága, de közben mégis könnyen csúszik, nem túl tömény köznapi fogyasztáshoz. Ennek ellenére elég ritkán iszok ilyet, mert csak egy ilyen hipszter sörboltban láttam eddig, és nem éppen olcsó. Leggyakrabban amúgy Kozel Dark-ot szoktam inni, szimplán azért, mert könnyen befogadható, édes íze van, mindig nagyon jól esik, és olcsó.
2021. aug. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi.
2021. aug. 16. 20:44
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kifejezetten nem szeretem a sötét söröket, de a Köstritzerrel kivételt szoktam tenni néha-néha.
2021. aug. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2021. aug. 17. 05:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem igazán szeretem a barna söröket, de a Trappístes Rochefort 10 egész finom volt!
2021. aug. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi neked is.
2021. aug. 21. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!