Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért marja az alkohol az...

Miért marja az alkohol az orrom belülről?

Figyelt kérdés

Régen semmi ilyesmi bajom nem volt. Mostanság viszont észrevettem, hogy amikor valamilyen töményt iszok, főként whiskyt (kedvenc italom), olyankor valahogy 1 másodperc múlva amikor ugye az íze előjön akkor orbitálisan marja belülről az orrom az alkohol. Ez nagyon rossz mert imádom azt az ízvilágot és érzem is, de így teljesen elszáll az "ízlelés" öröme.

Tavaly voltam Covidos, azóta egyébként néhány ízt/szagot elég "furcsán" érzek, de nem hinném hogy ennek köze lehet ahhoz hogy az alkohol maga jobban marja az orrom...

Szóval mitől lehet ez? És hogyan tudnám megszüntetni?



2022. jan. 23. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a sima levegő is marta időnként. Pár másodpercig tartott, nagyon rossz volt. Be van gyulladva az orrnyálkahártyád! Bioparox vagy Rinofluimucil hatásos! De ez is égetni fog egy kicsit.
2022. jan. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben, Köszi ! :)
2022. jan. 24. 13:47
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
Szájon át igyad azt az italt ne az orrodon :)
2022. febr. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szellemes volt a válaszod Humorherold, de nem az orromon iszom. :)

A kérdésemre változatlanul várom a megfelelő választ!

2022. febr. 11. 12:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!