Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen vörös szőlőfajták...

Milyen vörös szőlőfajták vannak amik megfelelnek ennek a kategóriának?

Figyelt kérdés
Egy olyan vörös szőlőfajtát(bort) keresek amiből jó bort lehet csinálni a következő jellemzőkkel:Közepes tannin és savtartalom,félédes,közepesen testes,az ízérzete nem hajlik ki egyik irányba sem szóval ilyen tekintetben is mondhatni közepes nem túl száraz ízhatású és nem túl édeskés amolyan tökéletes.Nem szeretem a száraz borokat.Az se baj ha magyarországon nem kapni vagy csak elvétve nem baj ha külföldi a bor.

2022. márc. 16. 10:33
 1/6 anonim ***** válasza:
58%

És ehhez a gyakorikerdesek.hu oldalon vársz segítséget?

Vannak kételyeim a dologgal.

2022. márc. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bmeg azert van az oldal hogy megkerdezzem.
2022. márc. 17. 01:38
 3/6 Senior Séf ***** válasza:
100%
Így első blikkre az oportó, meg a purcsin ugrik be. Persze 40 éve is megvan már, hogy ezekkel foglalkoztam, így lehet, hogy hiányosak/elavultak az ismereteim.
2022. márc. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%

Nekem a kérdés sem egyértelmű.

Vörös szőlő az a piros szőlő?

Vagy kék szőlőt keresel vörös bornak?


Vörös szőlőrő nem igazán hallottam még vagyis nálunk nincs használatban ez a kifejezés. Vagy piros vagy kék vagy fehér.

2022. márc. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bár nem teljesen pontosan passzol a fentiekhez, de az Aldiban szoktak lenni dél-olaszok nem túl drágán, azokkal kísérletezz, pl. Nero d'Avola.
2022. márc. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Bocsanát kék szőlő elnézést.Ne csinálj már úgy mintha nem tudnád miről van szó.
2022. márc. 30. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!