Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen finom bort tudtok...

Milyen finom bort tudtok ajánlani a Tescoban vagy a Lidliben ami ott meg található? Top3

Figyelt kérdés

Lehetőleg ne legyen drága.

Névnap alkalmából szeretném adni.

Legyen olcsó-olcsóbb és finom is.

Az lenne a legjobb ha nem ilyen keserű íze lenne.

Előre is nagyon szépen köszönöm.



2022. ápr. 24. 23:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A bor nem keserű, hanem savanyú.

Fehér vagy vörös? Melyiket kedveli a névnapos?

2022. ápr. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jó kérdés, az amelyik szerintetek finomabb.
2022. ápr. 25. 00:16
 3/10 anonim válasza:
73%

Sauska-vörös száraz kb.3e Ft.

Bock-szintúgy kb.2e Ft.

Lidl

En ezeket szoktam

2022. ápr. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Ízlés dolga, hogy kinek mi a finom, ezért is van ilyen sok fajta. Szerintem próbáld meg tudni milyet szeret. Én pl nem szeretem a rozét, ha valaki azt adna ajándékba mert szerinte finom, én valószínűleg tovább is ajándékoznám.
2022. ápr. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nem így működik. Ha nem tudod, mit szeret, akkor inkább ne vegyél bort.

Persze ha 16 éves kislányok vagytok, akkor valami édes bor tuti siker.

De ha ennél kicsit is komolyabb a helyzet, akkor inkább válassz mást.

2022. ápr. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
82%
Nekem az egyik nagy kedvencem a Nyakas Aligváromja.
2022. ápr. 25. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
Juhász Rosé.
2022. ápr. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Milka

Boci

Tibi

2022. ápr. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
41%
Bock borok. Van amikor akciós bevásárolok belőle és jól esik néha felnyitni egyet, nagyon finom.
2022. jún. 7. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Hussaro Hungaricus ***** válasza:
49%

A Bocktól az Ermitage elég finom bor, olyan, mint régen volt a Cultus cuvée.

Manapság a Cultus cuvée egy összepancsolt bor, nem is a Bock, hanem beszállítók szőlőjéből. A hírességnek köszönhetően megengedhetik, hogy maximalizálják a profitot, vagyis nagyobb volumenre kapcsoljanak és mindent drágítsanak... A Bocktól csakis a drágább borok jók, 3000 Ft alatt mind lópisi.

Az Ermitage egy erős aromájú száraz vörösbor. Általában az szereti az ilyet, aki már régóta borozik.

Aki belekezd a borozásba, általában édes fehérborral kezdi, majd halad a könnyű rozé, aztán a testesebb vörösborok felé, ha halad.

Balla Gézának is vannak a Lidlben jó borai, szinte mindegyik, kivéve a Ménesi Fekete leányka. A többi mind nagyon jó.

A Mészáros Grandiózus Malbece nagyon-nagyon jó bor, illetve talán minden Grandiózus boruk kiváló.

Az édes fehér borokból a Tokaji aszúk, a félédesből a Frittman és talán a Sauska, ez utóbbinak a rozéja is jó.

Az édes vörösből az eperbort szeretik sokan lányok/nők, akik amúgy nem isznak bort.

A Lidlben kapható külföldi borok szerintem nagyon rossz minőségűek, valószínűleg nem ütnék meg a magyar szabványok mércéjét. Az áraikból következtethetünk is erre, nem kell kóstolgatnunk, bár én megtettem.

2000 Ft alatti áron egy olasz, spanyol, francia, chilei, egyesült államoki bor... Képzeld el a szállítás, a vámolás költségét, na meg az ottani bérek, rezsi költségét. Ezután felmerül a kérdés, egyáltalán szőlő van-e bennük?


Szóval vannak ott jó borok, de nem mindegyik.

jan. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!