Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ittas állapotban csináltatok...

Fárasztó96 kérdése:

Ittas állapotban csináltatok már valamit, amit később megbántatok?

Figyelt kérdés
Gondolok itt: szex->teherbe ejtés, tetováltatás, házassági ajánlat-tétel stb...
2022. jún. 2. 19:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze
2022. jún. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Fogtam magam és bementem a munkahelyemre és kitomboltam magam. Két nappal később titokszobára hívott a főnök, mondtam magamban most fog kirúgni. Megúsztam egy figyelmeztetéssel, azóta ez egy legendás történet.


A másik - bár ezt nem bántam meg - hogy nagyon vaciláltam, mikor és milyen körülmények között utazzak Brazíliába. Nagyon csúnyán bekarmoltam és egy éjszaka alatt megvettem a repülőjegyet, szállástfoglaltam, megcsináltam a költségvetést, a programlistát. Arra emlékszem, hogy bezabáltam az aluljárós gyrost és leülök otthon a gép elé, de utána csak foszlányok...Végül nem váltottam vissza, hanem elutaztam és király volt!

2022. jún. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 mindentudó99 ***** válasza:
74%
Összejöttem egy ronda irgalmatlan nagy seggű csajjal. Aztán józanul találkoztunk pár nap múlva. Volt ám meglepetés.
2022. jún. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#3 mi lett a vége? Szakítás?
2022. jún. 4. 14:33
 5/12 anonim ***** válasza:
69%

Igen megbántam.

Hogy kijózanodtam...

2022. aug. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#5 miért? Mi történt?
2022. aug. 30. 09:06
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
régebben valamiért jellemző volt hogy elmenjek és tomboljak. volt hogy filctollal firkáltam össze dolgokat, vagy kitéptem egy falhoz csatornázott vezetéket, vagy leszedtem egy autó ablaktörlőlapátját. mondjuk az volt a legdurvább, az után virrasztottam is egy éjszakát a rendőrségen és megbírságoltak. de idővel valahogy lenyugodtam. nem érzem már késztetést a menésre, akármennyit is iszom. nem tudom mi volt ez
2022. okt. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#7 lehet, hogy azóta megváltoztál picit, ha nem mész már "tombolni"...?
2022. okt. 11. 03:24
 9/12 mindentudó99 ***** válasza:
49%
#4 Persze
2022. okt. 11. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
49%
8. persze, mindenki változik
2022. okt. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!