Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hosszú idő után vettem Kőbánya...

Hosszú idő után vettem Kőbányai sört.S valamivel jobb mint amire emlékeztem.Változott valamit a recept?

Figyelt kérdés

Ma megelégelvén azt,hogy már megint drágult a sör,mérgemben vettem az adott boltban található legolcsóbb üveges sörből.Az pedig a Kőbányai.

Ilyen sört már régen, legalább 10 éve nem ittam.És rosszabbra emlékeztem.Ez most nem is vészes.Egészen iható.



#Kőbányai,változás,sör,íz,vélemény
2022. jún. 23. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
Hát, akkor veszek majd belőle én is mert legutóbb ihatatlan volt. Mondjuk sörben az én gyomrom normálisabb főzetekre van szoktatva, lehet azért.
2022. jún. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Csak rég írtad.
2022. jún. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1



Azért ne szidj majd engem...Nem tudom neked mi a normálisabb főzet.

Mondjuk a Pilsner Urquellhez (amit kedvelek)képest olyan semmilyen,jellegtelen ez a Kőbányai.Viszont nem érzek benne különösebben zavaró ízeket.

2022. jún. 23. 19:27
 4/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk attól is függ, hogy milyen kiszerelésűt ittál anno és most, ugyanabból a sörből az üveges mindig valamivel jobb szokott lenni, mint a dobozos!

Amúgy szerintem évek óta ha 300 Ft alatt van fél liter sör, az egész jó ár érte, legalábbis én így látom! Nálunk a közeli nem maszek kisbolt egy Coop, ami a drágább üzletláncok közé tartozik, és itt például a normálisabb sörök közül a Beck’s most is még csak 280 Ft !

2022. jún. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4


Coopban vettem ...Viszont ott ahol voltam üveges sörben most 280 forintért csak a sima klasszikus Sopronit adják.

Amúgy idén rengeteget drágult a sör.Mindegyik és mindenhol.

2022. jún. 26. 00:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, mondjuk azt nem mondtam, hogy dobozos a Beck’s, csak hogy normálisabb sör (minőségi) ! 😅
2022. jún. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!