Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ez a sördrágulás mit fog most...

Ez a sördrágulás mit fog most jelenteni a gyakorlatban, nem lesz 200 Ft alatt már egyik sem?

Figyelt kérdés
szóval a legalja 3%-osak, meg a hetente akciózott diszkontsörök a hiperekből sem lesz 200 alatt?
2022. júl. 6. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól még a multik adhatják akciósan a sört, ahogy eddig is tették.

A Rastinger, Aranykorsó és hasonló 4%-os félliteres löttyök most is 129 körül vannak, piásoknak jó az is.

2022. júl. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen sördrágulás lesz még?Az idén már rengeteget drágult a sör..Ezelőtt kb. 2-3 év alatt ha drágult annyit mint most ebben az esztendőben.
2022. júl. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
130 körülivel már pár hónapja tuti hogy nem találkoztam, ha akciózzák akkor is inkább 150 fölött a diszkontsörök
2022. júl. 7. 16:51
 4/6 anonim ***** válasza:

Például a Sparban és a Coop-ban is, ahogy néztem, átlag 60 Ft-tal lettek drágábbak a fél literes dobozos sörök!

Normálisabb sörökből fél liter amúgy se volt eddig se 200 alatt sehol, vagy csak nagyon ritkán, na de 300 alatt szerintem jó árban voltak, most viszont például a Borsodi Mester is 330-ba kerül az eddigi 270 Ft helyett!

2022. júl. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ma egy itallerakatban azt tapasztaltam hogy a Borsodi bivaly 250ről 280 lett, a legolcsóbb pedig legutóbbi 1800ról 200. aki pár tíz forintot akar spórolni, maradnak a hiperek heti akciói, de ahogy figyelem, erre is naghyon rá fognak repülni, hajnali nyitás után olyan 10 perccel érkezve már valaki pűposra paskolt bevásárlókocsival jött velem szembe a kijáratnál, szerintem vidéki boltos vitt készletet.
2022. júl. 11. 23:17
 6/6 anonim ***** válasza:
#4-es vagyok. 1 órája vettem a Coop-ban Stella Artois-t, és meglepődtem hogy a drágulás előtti 330 helyett most csak 310 Ft volt, viszont akció vagy sem, nem tudom, de fura módon a többi minőségibb hétköznapi sör bőven 300 alatt volt, mint ha nem is lett volna drágulás! :/
2022. júl. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!