Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Valaki ivott már ilyet, és...

Valaki ivott már ilyet, és hogyan hatott rá? (tipli szeszesital)

Figyelt kérdés

[link]

Én tegnap ittam, egy doboz sörrel, és remegett otthon a kezem, és fáztam.

Aki ivott, annak hogyan hatott?


19/F



2022. nov. 3. 10:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

A betétes sör az egyik legrosszabb kombináció, semmiképpen ne tedd.

Ez az izé meg olyan alkeszeknek való, akik koldulásból élnek. Nem emberek számára készül. Kommersz ital hígított finomszeszből és aromákból.

2022. nov. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem kéne ilyen vackokat igyál, ha mindenáron inni akarsz minőségibb piát keress.
2022. nov. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Tyűűű, én biztos meg nem tudnám inni, még a sima royalt sem tudom már natúrban meginni, olyan érzésem van ahogy lenyelem hogy jönne vissza. Viszont ha üdítőbe keverem úgy jó nekem és megvan a hatás is.

Ez a tipli ilyen csöves ital szerintem, borzalmas íze lehet!


26/n

Szilvi

2022. nov. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az íze az még hagyján, de a hatása.
2022. nov. 3. 12:26
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
A pocsék minőség a kézremegést nem magyarázza. Annak más lesz az oka.
2022. nov. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Fogadásból ittam, visszahánytam.

Kézremegés? Az nem ettől van, ez egy húgy minőségű pia nem egy drog vagy idegméreg.

2022. nov. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Phoney ***** válasza:
100%

Nincsen semmi különleges hatása, egyébként meg tökéletesen alkalmas emberi fogyasztásra, csak élvezeti értéke nincsen. (Hogyne, van benne mesterséges aromakészítmény, ahogy sok-sok más élelmiszerben is, azoktól mégse leszel rosszul.)


Nem az összetételében kell keresni a hatásának okait, hanem az összes többi körülményben.

2022. nov. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Ha leesik a cukrom remeg a kezem . Biztos nem ettől de 7500 literje ennek a vacaknak. 3000 ert kapsz ihatóbb hazi páleszt
2022. nov. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
igaza van Phoneynek, nagyon is fogyasztható, és nem kéne ilyet produkálnia. magasan vannak itt kicsit az igények
2022. nov. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hasmenésem is volt utána.
2022. nov. 5. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!