Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mit jó keverni mivel?

Mit jó keverni mivel?

Figyelt kérdés
Az hallottam higy pezsgőt ne keverjek semmivel mert azt jól megszívomkésőbb... de azt nem hallottam hogy mit mivel keverehek... szóval pl pálinkához mi a jó meg rumhoz stb stb

2022. nov. 25. 23:47
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
Aki a pálinkát keveri az egy p**ci...
2022. nov. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igazából semmit se jó semmivel :D


A szénsavas dolgok jobban ütnek, ha keverik őket.


Ettől független nem javaslom, hogy Tátra teát igyál pálinkával :D


Én max a megszokott koktélokat szoktam keverni . Pl vodka narancs után jön egy whiskey kola és max 3 ilyet iszom össze.


De én pl a bort szeretem igazán, na azt nem szoktam keverni pl mert az tuti kiut .


A higitott piakat keverheted, de a tomenyt ne, és a sor melle is max 1-2 fajta tomenyt húzz le, azt is redukált mennyiségben.


Ez legalábbis az én tapasztalatom. Egyszer ittam 4-nel több felet, de arra az estére ha akarok se tudok emlékezni, es nem tudom, hogy jutottam haza :D Annyit tudok az elbeszélésekbol, hogy takarítani kellett utánam a mosdot es úgy cipeltek be a házba . ( ami messze volt )


Szóval max 2-3 fele, es higitott legyen . A többi saját felelősségre keverheto.

2022. nov. 26. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Megiszok egy kupica páleszt utána megiszok rá rögtön egy nagy csésze kávét, hát olyan hatása van így a kettőnek együtt, először az agyam bizsereg, lezsibbad a lábam. Szédülök kicsit. Legjobb a kávé, pálesz kombó.

De a bor kávé kombóval is ütős hatást lehet elérni.

2022. nov. 26. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a töltött káposztát szoktam vodkával felönteni.
2022. nov. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 L.. István ***** válasza:
100%
Ha keverés alatt azt érted, hogy konkrétan összekeverni piákat és úgy meginni azt ne csináld. Ha mit mi mellé akkor maradj a klasszikus pálinka-sörnél, nekem az jött be.
2022. nov. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Szerintem úgy jó ahogy van én nem annyira szeretem ha minden sz*rral össze van keverve.
2022. nov. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
flakonos bort Frutti italporos csapvízzel. legjobbak a piros gyümölcsösek meggy, eper, vagy erdei gyümölcsös
2022. nov. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok vele, hogy íztelensége miatt a vodkát csak felöntve, minden mást csak tisztán iszom. Vodkát narancslével eléggé klasszikus, és szerintem jó is. Alkoholost alkoholossal max. a gyomorban érdemes keverni, előtte szerintem mindenképp rossz ötlet!

Ha meg kísérőre gondolsz, én és a sógorom például sör mellé leginkább whisky-t szoktunk inni.

2022. nov. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát én multkor megittam egy üveg bort,aztán tl kezdtem iszogatni egy kis vodkát,kb 4 decit amit 4 pohár sörrel kísértem le

Emlékszem,hogy másnap felkeltem

2023. febr. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!