Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyik az olyan tömény ital...

Melyik az olyan tömény ital aminek a legkevésbé marad meg a szaga ivás után?

Figyelt kérdés

Például a viszki illatát még hosszú ideig érezni az ember leheletén.

Melyik az a tömény ital amit a legkevésbé?



2023. márc. 4. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem olyan nem nagyon van.
2023. márc. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vodka. Nem tapasztalatból írom. De, volt itt már ilyen kérdés és ezt válaszolták rá. Szerintem pedig azt is érezni.
2023. márc. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy tudom, hogy a Vodka.
2023. márc. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Magát az erős alkoholszagot lehet érezni, nem konkrétan az italét, alkohol meg nyilván mindegyikben van.

De mondjuk igen, a vodka kevésbé marad meg, mint egy kerítésszaggató szilva.

2023. márc. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
*nem feltétlen konkrétan
2023. márc. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha a gyógyszertári alkoholos üveget kinyitod, annak is van szaga, mégpedig alkohol szaga.

Valami hasonló a vodka is, ha nem az ízesítettet iszod. A sima vodka szaga könnyen elmulasztható, ha elrágcsálsz egy kisujjnyi narancshéjat, vagy egy fél nyers uborkát. De azt tudnod kell, hogy a rendőrségi alkoholszondát vagy vérvizsgálatot ez sem fogja becsapni, max anyádék nem érzik meg majd rajtad. Viszont anyádék is tudni fogják, hogy részeg vagy, ha tizedik vodka után mész haza, mert akkor hiába rágcsálod el a narancshéjat, a viselkedésed fog elárulni.

2023. márc. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
Egyél rá diót
2023. márc. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!