Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Egyes alkoholos italok mennyit...

Egyes alkoholos italok mennyit hízlalnak?

Figyelt kérdés

Abban a korban vagyok amikor folyamatosan bulizok, és sajnos vagy nem sajnos lecsúszik ilyenkor pár pohár koktél vagy ital. Leggyakrabban vörösboros- kolát vagy sört iszunk.

Mennyi kalória van meik alkoholos italban? és ezek mennyire hizlalnak?


2008. jan. 6. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
[link] itt megtalálod néhányét! Ennél több a Tápanyagtábla könyvemben sincs.
2008. jan. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Én 26 éves csaj vagyok,és gyakran járok bulizni,de mivel a rövid italok borzasztó hatással vannak rám,szinte mindig csak sört iszok(mert imádom kb.7 éve),és bizony elég hízlaló dolog sört inni.Ha nem nagyon szereted inkább kerüld a sört.A sörhas nem vicc!!!!!!Remélem segítettem.
2008. jan. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
A borban kevesebb a kalória mint a sörben:) és finomabb is szerintem, ha vbk iszol idd light kóláva és akkor kevesebb
2008. jan. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
2010. jan. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Ebben részletesen le van írva:

[link]


A bor amúgy jobban hizlal, mint a sör, de más az élettani hatásuk. Nőknél és férfiaknál is más, de egy kimutatás szerint a kevés alkoholt fogyasztó nők híznak a legjobban. A többi alkoholt fogyasztó nőhöz képest a vörösbort fogyasztók híznak a legkevésbé.

[link]

2011. okt. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!