Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » 3 és fél hónapja lejárt...

3 és fél hónapja lejárt soproni üveges sört, még megszabad inni?

Figyelt kérdés
Nem lesz tőle bajom?

2023. szept. 5. 13:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
66%
10: semmit nem tud a sörökről. Alapvető dolgokkal sincs még mindig tisztában. Nem tudom minek neki ez a hipszter sz#rakodás, mikor van amihez ért is.
2023. szept. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
50%
12: igen, nekem ez a szakmám.
2023. szept. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Phoney ***** válasza:

ma 16:29

Nyugodjmármeg, a sörszakmában meg a sörblog-szférában mindenki tudja, hogy Winkler nem sörszakértő, igen, szokott baromságokat mondani, de szereti csinálni, amit magyarul okoskodásnak hívnak, és általában kva idegesítő olyanoknak, akik komnolyan foglalkoznak a sörrel. Mivel láthatóan te sem értesz hozzá, senkit nem érdekel, hogy szerinted Winkler ért-e hozzá.

2023. szept. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
66%

Utsó OFF.


Semmi meglepő nincs abban amugy, hogy szakemberek megnézik a laikus fórumokon a lelkesebb fogyasztók véleményét, kérdéseit. Ezek is plusz infók, akár hiszi valaki, akár nem. És segítünk is tisztazni dolgokat.


És természetesen rálátunk a amatőr celebek mondandójára is.

Ahogy egy meteorológus is talán nevet néha Barta Szilvia felolvasott szövegén. Bár biztos, hogy Szilvi is többet tud az átlagnál 30 év után.

Ami Winklerből nagyon hiányzik (a 2 videó alapján,amit eddig láttam, az egyik a Westvleteren trappista kóstoló volt, a másik az korábban említett dk-ázsiai, (mindkettő termékcsoportban érintett vagyok)) az az alázat az általa kedvelt élelmiszer (ital) és alkotói felé. A sör a legkomplikáltabb gyártású élelmiszer, még én alázattal közelítek hozzá évtizedek után is.


ON

2023. szept. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ennyike.
2023. szept. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!