Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Az alkoholisták, hogy bírják...

Az alkoholisták, hogy bírják ezt a másnaposságot mindennap?

Figyelt kérdés
Ha mindennap isznak, hogy bírják ki ezt az állapotot?

2023. okt. 1. 18:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Vannak emberek akik elég jól bírják a másnapot.

Pl apám is ilyen, reggel felkel morcosan-kócosan, de megiszik eg ypohár vizet, iszik egy kávét, kifossa magát aztán 2 órával később már teljesen ember. Igazából ha előtte este nem iszik, akkor is kb ezt cisnálja reggel rutinként, ha iszik, akkor egy kicsit torzonborzabb, ennyi.

Iszik is rendesen....


Akik olyanok mint pl én, vagy gondolom te, Kérdező, hogy este 6ra vag yképes felkelni az ágyból hidegrázás nélkül, az ilyenekből ritkán lesz alkoholista:D

2023. okt. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
A legtöbb alkoholista nem igazán másnapos, mert foylamatosan magasan tartja az alkoholszintjét, ezért más tünetek vannak elötérben.
2023. okt. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Phoney ***** válasza:
100%

Nagyon változó, hogy kinek milyen jellegű és súlyosságú a másnapja, és már eleve az is elég válozó, hogy mennyit iszik egy-egy alkoholista.

De aki minden nap iszik, az nem is ismer más állapotot, mint a másnaposságot és a részegséget (már ha ki szokott még egyáltalán józanodni, nem pedig már aludni is csak addig tud, amíg nem esik le a véralkoholszintje), szóval neki az a megszokott, rég elfelejtette, milyen volt józannak és kipihentnek lenni.

2023. okt. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
56%

Ja, egyébként tegyük hozzá, van olyan alkoholizmus is ugye ami nem a földön fetrengős bebszásról szól.

Csak mondjuk minden nap megiszik 2-3 deci bort. Nem annyi, hogy részeg legyen, de MINDEN NAP megissza. Ez ugyanúgy alkoholizmus és uganúgy rohadt káros.

2023. okt. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Phoney ***** válasza:
100%

ma 18:38

Az nem a legtöbb alkoholista... a folyton részeg fizikai függő a kisebbség. A többségről nem tudod, hogy az, max. ha vele laksz, ezért hiszed a látványos kissebbségről, hogy ők a "tipikus" alkoholisták.

2023. okt. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
volt egy időszakom, sok héten keresztül szinte minden nap megittam két liter flakonos "bort", annyira nem csapott fejbe másnap, még elég se volt az este folyamán hogy jól berúgjak, kellett mellé egy sör, egy kis kommersz feles. aztán valamiért néhány nap kimaradt hogy egyáltalán nem ittam, hát következőleg ugyanilyen mennyiségtől olyan hasogató fél napos másnapos fejfájásom lett hogy fájdalomcsillapítót kellett bevenni, pedig nem szokásom gyógyszert szedni. aljas dolog és nem csak az hogy toleranciát alakít ki, hanem már rövid távon is elfedi hogy milyen káros
2023. okt. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Én szinte sosem vagyok másnapos, főleg, ha viszonylag ki is tudom pihenni magam. (Ha nem, akkor pia nélkül is igen morcos vagyok...)

Sőt, csak ilyen furcsa "lebegő" érzésem volt néha, ami majdnem jó volt :)

Szóval nekem vigyáznom kell a piálással, mert bűntetlenül berúghatok, ritkán bosszulja meg magát 🙃

Viszont ismertem pár alkoholistát, és nem véletlen, hogy hamar lecsúsznak, mert ugye sokan "gyógypiával" orvosolják a másnapot már kora reggel, amit a munkahelyek ritkán tolerálnak...

2023. okt. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
69%
Aki rendszeresen iszik nem lesz másnapos! Mivel megszokja a szervezet!
2023. okt. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
69%
Gyorsan rátöltenek reggel.
2023. okt. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Hát én mikor fiatal voltam és hétvégénkként volt buli az elején a szoba forgott velem stb meg másnap tipikus másnaposság gyötört pl fejfájás, levertség stb...Ma már sajnos többet iszom de van mikor iszok és másnap reggel kipattan a szemem és szinte semmi bajom! Annyi hogy sokan részegen nem esznek mert nincs étvágyuk én meg hazamegyek mondjuk este 10-11 kor akkor eszek mert megéhezek! Reggelre az is szív fel lehet és azért nem vagyok szarul
2023. okt. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!