Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyek most (23 ősze) a...

Melyek most (23 ősze) a legjobb nagyüzemi sörök itthon?

Figyelt kérdés

Évente elő-előkerül ez a kérdés itt a gyakorin, de ahogy a válaszok, úgy a sörök minősége is változott, pl tavaly leromlott a Lidlis Steambrew Ipa, vizesebb lett a Soproni Ipa, megszűnt a Soproni Porter, de lett kukoricamentes láger mindenhol. Mi a helyzet idén?


Egy ideje (kb tavasz) egyáltalán nem iszom, de hetek óta nagyon kívánom, hogy igyak valamit, tájékozódni szeretnék, mit lenne érdemes újra kipróbálni.


2023. okt. 3. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Ízlésekről nem vitatkozunk.
2023. okt. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha van akkor általában Krusovicét kérek, ár/érték arányban egész jó. A Borsodi is egész vállalható mióta megújították.
2023. okt. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Dreher Bak szerintem, azelőtt is jó volt, de most még jobb szerintem. Világosban Dreher, Borsodi, a Soproni még mindig kukoricás...
2023. okt. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3, a Soproni igen, de a Dreher és a Borsodi már nem kukoricásak!


Amúgy igen, ez valóban egyéni ízlés dolga, hogy kinek melyik sörök jönnek be leginkább, felesleges ezen vitatkozni, legfeljebb véleményt és ajánlást lehet írni!

Például elsődlegesen magyar sörökből nekem a kedvenceim:


Borsodi Mester

Soproni 1895

Dreher: Gold, IPA, Bitter Lager


Megjegyezném, hogy én mondjuk jobban favorizálom az erősebb söröket (min. 5%), de ettől függetlenül ízre a Dreher Hidegkomlós és a Pécsi Szalon is nagyon finomak szerintem.

Külföldiekből amiket a leggyakrabban veszek: Beck’s, Gösser, Peroni, Asahi, vagy ritkábban még Stella Artois, Carlsberg, Zipfer, Csíki Sör, és DAB, bár utóbbi 3 elég drága.

Sógoromnak pedig a Tuborg és az üveges Miller a 2 favorit.

2023. okt. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!