Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mi értelme drága röviditalt...

Mi értelme drága röviditalt egy hajtásra kiinni?

Figyelt kérdés
dec. 27. 22:39
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
89%
Idd lassan, ha szeretnéd. Csak vigyázz,mert végigmarja a torkod.
dec. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
36%
Kortyolgatva nem lesz kellemes.
dec. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
15%

Ha rossz az íze akkor azért van rá szükség.

Pálinkát is úgy szokták inni mert amúgy rossz íze van. Viszont ittam már jó pálinkát és persze háziról beszélek. Valahogy tényleg olyan gyümölcsös jellegű volt, illatra és ízre is nagyon jó volt. Na azt kortyolva ittuk.

Sok ital meg nem kimondottan azért drága, mert olyan jó íze van.

dec. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
30%

Ezt így kell népiesen banyek. Nem szopgatni, meg nyaldosgatni mint egy belvárosi krva a langyos kupucsinót.

Huzóra kell inni aztán földhöz b.ni a poharat és üvegből folytatni. Így kell ezt és nem csak nyálazgatni a poharat banyek

dec. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
87%
Rövidet ami pláne erős egyszerű lehúzni, mint kortyolgatva apránként...
dec. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
85%
20% feletti italokat mi magyarok nem az ízélményért isszuk... :D Ez sajnos vicces, de igaz.
dec. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
89%

Mit? 50fokos pálinkát elkortyolgatsz?


Whiskyt azt még megértem...

dec. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 Phoney ***** válasza:
95%

Semmi, ha tényleg drágára gondolsz.


De ha valakinek a pénz nem számít, és olyat akar inni, amit nem rossz érzés egy húzóra lenyelni, akkor az ma 13-15 ezer közt kezdődik, hacsak nem likőrről van szó.


tegnap 23:14

Ami "kortyolgatva nem lesz kellemes", azért aztán baromira érdemes drága pénzt adni...


tegnap 23:52

Ha jó, akkor igenis elkortyolom, ha szar, akkor meg max. illemből iszom meg... de akkor se satura a féldeci szart, mert attól hamarabb lesz hányingerem, mintha háromszorra nyelem le.

dec. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi, vannak ezek a kipcsakok, hogy megfelelési kényszertől vezérelve húzóra, meg üvegből. meg hátradobjuk a poharat stb., és van olyan, hogy leszarom a szokásokat és ahogy NEKEM JÓ, ahogy NEKEM TETSZIK úgy csinálom és pont leszarom mindenki véleményét.
dec. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Azért lecsengésén érezni az ízét bőven.
dec. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!