Mikor vezethetek?

Figyelt kérdés

Szilveszter éjjelén megittam fél liter vodkát, olyan 2023.12.31. 22:00 körül kezdtem el inni és 2024.01.01. 04:00-ig biztos hogy befejeztem. 50 kilós nő vagyok. Természetesen tegnap nem mertem vezetni és ma sem fogok még, biztos ami biztos. De mikor vezethetek??

Fontos lenne tudnom.



jan. 2. 11:41
A kérdező szavazást indított:
Ma már vezethetsz
Ma késő este már vezethetsz de napközben még ne
Holnap reggel
15 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy napot elég lett volna várni. Este nekem egy pohár bor belefér, másnap vezetek. De többet csak akkor iszok, ha tudom, hogy másnap nem kell vezetni. Utána nap már simán lehet.
jan. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38%
Én inkább az ekkora mennyiségű alkohol miatt aggódnék. Vannak gondjaid a piával? Sok férfi sem iszik ennyit.
jan. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ma már nyugodtan vezthetsz,24 óra alatt kimegy.
jan. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
84%
Van a neten kalkulátor. Beírod az adataidat és nagyjából kalkulál valamit amiből már ki lehet indulni. [link]
jan. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!