Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Az absint hány fokos és...

Az absint hány fokos és mennyi idö mig hat? Vagyis hogy becsíphetek tőle?

Figyelt kérdés
2009. jan. 3. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
70 fokos, és azonnal érzed a hatását :DD Amúgy tényleg óvatosan, 1-2 elég belőle egyszerre...SZERINTEM
2009. jan. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Vigyázz vele, nagyot üt!

Korrekt megbízható alkoholistákat is földhözver.

(70-75 fokos, szinte azonnal hat)

2009. jan. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Van 60-70-80-as es eleg durvan ut.
2009. jan. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázat! Én kipróbáltam, előirás szrt. kockacukorra csöpögtetve 80% -os volt. Utána egy ideig gondolkoztam, hogy hol is vagyok!!!
2009. jan. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 flux válasza:

Így van, több féle van, de attol függ, hogy birod a piát, illetve, hogy honnan van az az absint. Nállunk már kivonták belőle a jobbféle anyagokat, de ha küldföldről hozod akkor az azért poénosabb:D No nemleszel tőle drogos ne aggódj, de tény h szétröhögöd magad.


Függ attól h mit ettél és mikor, h mikor iszod.. álltam már be 1 felestől is, de volt h egy este alatt bepusziltunk egy üveggel, és senki nemütötte ki magát, de azért becsiccsentettünk:) (4en ittuk a nagy üveget)

2009. febr. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Attól függ. A valódi fehér ürmös abszint 70%-os, és tujon van benne. Ezt leginkább kreativitásnövelőként használják sokan művészek (pl. én is). Nemigen vágott földhöz, 1 pohárral ittam meg, és nincs rezisztenciám az alkohollal szemben.


A Magyarországon kapható "kamuabszintok" általában fekete ürmösek, semmi olyan nincs bennük mint az eredetiben,a vizet kivéve, és csak berúgásra készültek.

2010. jan. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Phoney ***** válasza:

55-85-ig akármennyi lehet, ez a gagyira és a valódira is vonatkozik.


(Illetve láttam nagyon korrekt, egekbe magasztalt blanche abszintot 53 fokon, ami nekem máig rejtély, mert elvileg képtelenség az ürömolaj miatt.)


Ha berúgni akarsz, kizárólag gagyit vegyél, és az pont úgy hat, mint a többi alkohol (kivéve ha ostoba vagy, és úgy iszod meg, 70-80 fokosan^^). Ma sokszor ezekben is van tujon, de sok mindenen nem változtat.


Az igazi abszintra éberebb részegség jellemző, nem alkoholistáknak való.

2010. ápr. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 70%-osat ittam, és az egyből hatott is. :D
2011. júl. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!