Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » 3cent absinthe nagyon megüt?

3cent absinthe nagyon megüt?

Figyelt kérdés
Pénteken azt szeretnék inni. Olvastam már róla h elég ütős pia ezért is csak 3centet vennél nehogy komolyabb bajlegyen...
2009. jan. 4. 00:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyel elotte rendesen kajat, es ne felejtsel el enni zsiros kenyeret sem aznap! Igy semmi gondod nem lesz, nem fog utni, ne aggodjal!

Massal pedig ne keverd, az tenyleg nem jo dolog.

2009. jan. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%

sokmindentől függ. időnként nagyon durván üt. semmivel ne keverd és egyél előtte. persze a márkája is számít. egy ismerősöm hallucinált tőle.

*robin*

2009. jan. 4. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ismerőseim ritkán de szoktak inni. (én is ottvagyok) Egyikük akkor ivott először. Véleménye: Ennyi volt? Semmi nemtörtént vele az ég világon, még csak nem is ízlet neki.
2009. jan. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
100%

Attól függ mennyire bírja vki az alkoholt, mennyire fáradt, mit evett előtte...

Egyél előtte rendesen és utána ásványvizzel öblítsd le.

2009. jan. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
100%

nálunk nem adnak csak 2centet, hanem 1 pohárral eléd tesznek


Am egyből nem érzed meg, mert annak kell egy fél óra, óra, mire felszívódik, és akkor kezded el érezni az alkohol hatását.

Szóval ha azt iszol, kicsit várj utána, mielőtt bármi mást iszol, mert abból baj lehet...

2009. jan. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
22%

Miert kell ugyanazt a kerdest minden nap feltenni?

Jovo pentekig minden nap meg akarod kerdezni?

Mar bocsass meg de teljesen ertelmetlen volt ujra megkerdezni.

2009. jan. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
31%
én mikor elöször ittam akkor zöldet ittam 3centest eléggé megütött söt nagyon is. azóta minden buliba iszok 3-4db 3 centest az 5-dik után már elég rendesen berugok töle föleg ha keverem v mivel
2009. jan. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
79%

Egyéntől függő!

Engem még 5 db 4centes se üt meg...

2009. jan. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
94%
3 cl nem üt meg, ellenben a csapossal, ha nem fizetsz!
2009. jan. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
28%
3 cent még le se ér,erről egyik haverom többet tudna mondani,mert azt mondta,hogy olyan mintha kiviszörpöt inna,bármikor megiszik egy üveggel.
2010. jan. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!