Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyik az a sör, ami hasonlít...

K.O. kérdése:

Melyik az a sör, ami hasonlít ízre a kőbányaihoz, vagy a borsodihoz?

Figyelt kérdés
Lehet valami különlegesebb is, ajándékba lenne, elérhetőbb helyen, lidl, penny, aldi, spar stb

márc. 11. 07:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem a Gössert, de csakis az üvegeset, a dobozos sörök nekem túl fém ízűek lesznek :(
márc. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

A köbányai és a borsodi egy kommersz vízízű sör


bármelyik olcsó sör ízze ugyan olyan.


Aki sört akar ajándékba venni annak ezeket nem kéne eröltetni


Ajándékba minőséget szokás adni...

márc. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Minden sör hasonlít ezekre, azért sörök
márc. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Dreherrel próbálkozz, az nem lő mellé, mivel az ég adta világon semmi karaktere nincs, épp csak nem szóda, de lehet nyomatni. Ha keserű kell, akkor egyértelműen Pilsner, csak aztán nem nyafogni ám!
márc. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

10:35

pont ezért kérdezek.. mert nem akarok úgymond 5zart adni neki, a kőbányai meg a borsodi ízvilágát szereti, azért írtam ezt a két példát

márc. 11. 15:55
 16/21 A kérdező kommentje:

15:04

a keserű az már nekem kellett, köszi:D nem fogok nyafogni, az articsóka teát is szeretem, meg a salátáknak is azt a keserű utóízét, a tonikokat, a keserűlikőrök meg nekem nem is keserűek, tehát bírom, nem lesz nyafogás:D max akkor ha nem elég keserű

márc. 11. 16:01
 17/21 anonim ***** válasza:
Magyar sörök elég hasonlóak,Pécsi, Soproni.
márc. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

18:32

igen, a soproni is kedvenc, csak ezek nem olyan különlegesek hogy ajándékba vigye az ember, de köszi szépen neked is az ajánlást:)

márc. 11. 20:33
 19/21 anonim ***** válasza:
Kőbányai!
márc. 12. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
kukoricát adnak hozzá, sokat ront az ízén. A soproni is azóta rossz ízű mióta kukoricát adagolnak belé.
márc. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!