Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ha összeöntök 2l Bástyabort 1...

Ha összeöntök 2l Bástyabort 1 liter tejjel, és 1 liter 100%-os almalével az nagyon ütős?

Figyelt kérdés
Úgy érzem megtudnám inni az egészet! Van még hasonló koktél vagy egy újat találtam fel?

márc. 21. 18:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Persze..Van hasonló koktél.Tessék:

https://www.youtube.com/watch?v=GmUNlsmqMV8

márc. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
#10 Ezt is el tudom kèpzelni.
márc. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
#11 Uhh...
márc. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
#11 Tudtam valaki linkelni fogja a Möstert 😁
márc. 22. 16:54
 15/15 Dorian Gray ***** válasza:
Figyelembe véve, hogy csak a bor alkoholos, magyarán visszahígítod egy kb erősebb sör alkoholtartalmára, berúgni nem fogsz tőle, bár ha megiszod az egészet, ami 4 liter...aki kevésbé bírja az 8 sörtől be tud állni azért. De szerintem sokkal nagyobb probléma lesz, hogy be is költözhetsz a rötyire :) Mert a tejjel kevert bortól kb biztos a cifrafosás :)
márc. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!